Latvijas tūrisma nozares uznemumu pārstāvju tirdzniecības misija "Baltic Roadshow in Japan 2019" laikā Japānā (Tokijā)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas tūrisma nozares uzņēmumus piedalīties tirdzniecības misijā "Baltic Roadshow in Japan 2019" laikā Japānā, kas norisināsies 2019. gada 10. - 14. jūnijā Tokijā!

Tirdzniecības misijas ietvaros Latvijas uzņēmumiem tiks organizētas tikšanās ar Japānas tūroperatoriem un mediju pārstāvjiem kontaktbiržas formātā trījās pilsētās: Osakā, Nagojā un Tokijā.

“Baltic Roadshow in Japan 2019” pasākumu LIAA organizē sadarbībā ar tūrisma mārketinga uzņēmumu Foresight Marketing un Igaunijas un Lietuvas valsts tūrisma aģentūrām.

Provizoriskā programma:

09.06. Izlidošana no Rīgas
10.06. Ielidošana uz Osaku vai Tokiju, individuālās tikšanās
11.06. Seminārs un kontakbirža Osakā, vakarā pārbrauciens uz Nagoju;
12.06. Seminārs un kontakbirža Nagoju, vakarā pārbrauciens uz Tokiju
13.06. Seminārs un kontakbirža Tokijā
14.06. Izlidošana no Tokijas

*Pasākuma programma tiks papildināta un precizēta pēc pieteikšanās pasākumam.

Piedalīties tirdzniecības misijā tiek aicināti uzņēmumi ar pieredzi sadarbībā ar Japānu.

Dalībniekiem ir jārēķinās ar komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.

Uz atbalstu var pieteikties komersanti, kooperatīvās sabiedrības, zemnieku vai zvejnieku saimniecības un individuālie uzņēmumi, biedrības un nodibinājumi, kuri atbilst sīko (mikro), mazo un vidējo saimnieciskās darbības subjektu (komercsabiedrību) statusam, saskaņā ar Komisijas 2014. gada 17. jūnija Regulas (ES) Nr.651/2014 1. pielikumu, kā arī ostu pārvaldes (projektos, kas neietver saimnieciskās darbības).

Dalībnieki var pretendēt uz de minimis atbalstu 50% apmērā ceļa (transporta) izdevumu segšanai ne vairāk kā trim personām, kuras ir tirdzniecības misijas dalībnieki vai kuras ir pilnvarotas pārstāvēt tos tirdzniecības misijā, iesniedzot LIAA maksājuma pieprasījumu un izdevumus attaisnojošos dokumentus. Vairāk informācijas šeit.

Lai pasākuma izdevumus segtu no ES Fondu līdzekļiem, nepieciešams noslēgt LIAA līgumu par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama šeit.

Visi dokumenti atbalsta līguma slēgšanai jāiesniedz LIAA piecu darba dienu laikā.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija
Inguna Žīgure-Suonvieri, vadošā eksperte
Tūrisma mārketinga nodaļa
Tūrisma departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039415
E-pasts: inguna.zigure@liaa.gov.lv

 

Iezīmes: