Latvijas uzņēmēju dalība Latvijas Republikas Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas vizītē Bostonā, Vašingtonā un Filadelfijā, ASV

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas transporta un loģistikas, informācijas tehnoloģiju, pārtikas, farmācijas un dzīvības zinātņu nozares uzņēmumus pieteikties dalībai uzņēmēju delegācijā Latvijas Republikas Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas vizītes Bostonā, Vašingtonā un Filadelfijā, Amerikas Savienotajās Valstīs, ietvaros no 2014. gada 27. aprīļa – 2. maijam!

Plānots, ka Ministru prezidente vizītes laikā apmeklēs Bostonu, Vašingtonu un Filadelfiju, prioritāri uzmanību pievēršot ekonomiskās sadarbības jautājumiem. Latvijas uzņēmēji tiek aicināti apmeklēt visas iepriekš minētās pilsētas vai arī, ja ir specifiska interese, izvēlēties kādu no tām un pievienoties delegācijai konkrētajā pilsētā.

Lasi informāciju par ASV un katru no pilsētām šeit.

Vizītes programma Latvijas uzņēmējiem tiek gatavota sadarbībā ar Latvijas vēstniecību ASV, Ministru prezidentes biroju un Ārlietu ministriju. Sīkāk par vizītes galvenajiem ekonomiskajiem pasākumiem informēsim Jūs pēc pieteikumu saņemšanas un apkopošanas.

Uzņēmumiem jāsedz ar vizīti saistītie izdevumi (transports, naktsmītnes, biznesa pasākumu un organizatoriskie izdevumi).
Vizītes dalībniekiem jārēķinās ar šādām izmaksām:
  • Aviobiļetes (starptautiskie lidojumi): ap 1800 $ par personu.
  • Aviobiļete Bostona-Vašingtona: ap 100 $ par personu.
  • Viesnīca (5 dienas X 200 $): ap 1000 $ par personu.
  • Ēdienreizes: ap 50 $ par maltīti.
  • Citas ar vizīti saistītās izmaksas: ap 250 $ par personu (vietējais transports, telpas, kafijas pauze, tehniskais aprīkojums).

Visas izmaksu pozīcijas un summas ir provizoriskas.

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (aviobiļetes, viesnīcas, dienas nauda) var atgūt līdz 50 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings". Vairāk informācijas šeit.

Lūdzam interesentus dalībai Latvijas uzņēmēju delegācijā pieteikties iespējami drīz, bet ne vēlāk kā līdz 30. martam, aizpildot Dalībnieku pieteikuma anketu angļu valodā. Aizpildīto anketu lūdzu sūtīt elektroniski uz e-pasta adresi valsts.vizites@liaa.gov.lv un oriģinālu lūdzu nogādāt LIAA (Pērses iela 2, Rīga, LV-1442). 

Par uzņēmuma iekļaušanu delegācijas sastāvā un precīzām vizītes izmaksām informēsim Jūs pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Kontaktinformācija:
Liāna Sarma, projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments


Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409, +371 29750678
Fakss: +371 67039401
E-pasts: liana.sarma@liaa.gov.lv


Dalība valsts vizītē tiek orgnizēta sadarbībā ar Latvijas Republikas Ārlietu ministriju un Amerikas Tirdzniecības palātu Latvijā.


Dalība valsts vizītē tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.