Latvijas uzņēmēju tirdzniecības misija Taškentā, Uzbekistānā

Aicinām Latvijas uzņēmējus piedalīties tirdzniecības misijā uz Taškentu, Uzbekistānā, kas norisināsies Latvijas Republikas – Uzbekistānas Republikas Starpvaldību komisijas ekonomiskās, rūpnieciskās, zinātni tehniskās sadarbības jautājumos (turpmāk – SVK) 6.sēdes ietvaros 2015. gada 12. novembrī.

Provizoriskā vizītes programma:

11. novembris - izstādes "TransUzbekistan" (tranzīts un loģistika) apmeklējums.

12. novembris - Latvijas-Uzbekistānas Biznesa forums, kas norisināsies paralēli Latvijas Republikas – Uzbekistānas Republikas SVK 6.sēdei. Biznesa forumā provizoriskā programma tiks precizēta.

  • Latvijas un Uzbekistānas amatpersonu prezentācijas par biznesa vides un potenciālajiem ekonomiskās sadarbības aspektiem;
  • Uzņēmēju prezentācijas un divpusējās tikšanās ar iepriekš identificētajiem sadarbības partneriem*.

*pēc Latvijas uzņēmēju delegācijas noskaidrošanas, LIAA sadarbībā ar Latvijas vēstniecību Uzbekistānā un Uzbekistānas partneriem identificēs un aicinās uz biznesa forumu attiecīgos potenciālos Uzbekistānas sadarbības partnerus. 

Organizatoriski jautājumi

Uzņēmēji sedz ar vizīti saistītos izdevumus (transporta, naktsmītnes, biznesa pasākumu un organizatoriskos izdevumus), tai skaitā pasūta un apmaksā avio biļetes un viesnīcu.

Plānots, ka komersantiem būs iespēja pretendēt uz atbalstu savu darbinieku aviobiļešu iegādei vizītes vajadzībām iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings". Programma šobrīd ir izstrādes stadijā un plašāka informācija par plānoto atbalsta apjomu vēl nav pieejama.

Par precīzām vizītes izmaksām informēsim Jūs pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Kontaktinformācija: 
Ilze Mičule, projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, +371 26104095
Fakss: +371 67039401
E-pasts: ilze.micule@liaa.gov.lv

Dalība tirdzniecības misijā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.