Latvijas uzņēmumu kopstends inženiernozaru piegāžu un kooperācijas izstādē "Herning Industri 2019" Dānijā (Herningā)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas inženiernozaru uzņēmumus pieteikties dalībai kopstendā starptautiskajā izstādē "Herning Industri 2019", kura norisināsies 2019. gada 1. - 3. oktobrī Herningā, Dānijā!

Izstāde "Herning Industri" ir lielākā Dānijas industriālo piegāžu un kooperācijas (sub-contracting) izstāde, kura tiek rīkota reizi divos gados. 2017. gadā izstādē  piedalījās 700 dalībnieku, izstādi apmeklēja apm. 20 800 apmeklētāju.

Izstādē pārstāvētās nozares ir: automātika, tehnoloģisko rīku ražošana, vēja enerģija, piegādes un kooperācija (metālapstrāde, elektronikas komponenti un montāža, hidraulika, plastmasas un tehniskās gumijas izstrādājumi) kā arī loģistika. Sīkāka informācija par izstādi: http://www.hiindustryexpo.com/.

Dalībai izstādē, izstādes tematiskajā sadaļā “Piegādes un kooperācija” tiek plānots nomāt 33 m2 stenda laukumu ar standarta stenda konstrukcijām. Dalībnieku skaits stendā - ne vairāk kā 5.

Dalībnieku atlasi dalībai kopstendā veiks LIAA pēc pieteikuma anketās iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti uzņēmumi, kuri būs ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem šeit.

Stenda konceptu izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA, sadarbībā ar apstiprinātajiem dalībniekiem.

Ja dalībai stendā pieteiksies mazāk kā 5 dalībnieki, LIAA patur tiesības samazināt izstādes stenda nomājamo platību vai arī stendu atcelt.

Kopstenda organizatoriskie izdevumi (izstādes standarta stenda platības noma, standarta stenda konstrukcijas izgatavošanas un uzstādīšanas izmaksas, stenda aprīkojums, kā arī dalībnieku reģistrācijas maksas izstādē izdevumi) kopā varētu būt apmēram 7800,00 eur, jeb 1560,00 eur vienam uzņēmumam.

Stenda dalībniekiem pašiem vēl ir jāsedz mārketinga, eksponātu transporta, kā arī savu darbinieku komandējuma izmaksas.

De minimis atbalsts stenda dalībniekiem tiks piešķirts, pamatojoties uz Iesniegumu par atbalsta saņemšanu, kārtību tā piešķiršanai un noslēgto  Atbalsta līgumu starp LIAA un stenda dalībnieku.

Starptautiskās konkurētspējas veicināšanas (uzņēmējdarbība) programmas atbalsta apjoms, kā arī De minimis atbalsta apjoms būs zināms pēc dalībnieku apstiprināšanas un stenda organizatorisko izdevumu precizēšanas. Vairāk informācijas šeit.

Uz atbalstu dalībai kostendā var pieteikties komersanti, kooperatīvās sabiedrības, zemnieku vai zvejnieku saimniecības un individuālie uzņēmumi, kuri atbilst sīko (mikro), mazo un vidējo saimnieciskās darbības subjektu (komercsabiedrību) statusam, saskaņā ar Komisijas 2014. gada 17. jūnija Regulas (ES) Nr.651/2014 1. pielikums. Komersantiem, kuri neatbilst šīm prasībām, visas izmaksas būs jāsedz no saviem līdzekļiem.

Uzņēmumiem saņemot atbalstu nedrīkst būt VID nodokļu parādi.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Andris Alksnis, vecākais projektu vadītājs
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409
Fakss: +371 67039401
E-pasts: andris.alksnis@liaa.gov.lv