Uzņēmēju dalība Latvijas Republikas Ministru prezidenta Māra Kučinska darba vizītē Ķīnas un Centrālās un Austrumeiropas valstu augstākā līmeņa sanāksmes ietvaros Ungārijā (Budapeštā)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmējus piedalīties uzņēmēju kontaktu dibināšanas pasākumā Ķīnas un Centrālās un Austrumeiropas valstu augstākā līmeņa sanāksmes ietvaros Budapeštā, kas notiks 2017. gada 27. novembrī.

Pasākums galvenokārt sastāv no divām daļām: atklāšanas ceremonija un biznesa kontaktu dibināšana ar Ķīnas uzņēmējiem.

Papildu informācija par pasākumu: http://www.china-ceec2017.hu/china-ceec2017

Saite uz iepriekšējo pasākumu, kas notika Briselē: https://www.b2match.eu/bocsmeevent

Atklāšanas ceremonijā piedalīsies augsta līmeņa ierēdņi no “16 + 1” sanāksmes, pēc kuras Jums būs iespēja piedalīties biznesa kontaktu dibināšanā (B2B). Pasākumā pulcēsies ap 300 uzņēmumiem no Centrālās un Austrumeiropas valstu reģiona un ap 100 uzņēmumiem no Ķīnas.

Prioritārās nozares ir augstās tehnoloģijas, IKT, medicīnas un veselības aprūpe, mākslīgais intelekts, vides aizsardzība, ražošana un loģistika, lauksaimniecība u.c.

Lūgums interesentus dalībai Latvijas uzņēmēju delegācijā uz Ungāriju pieteikties un informēt par uzņēmuma individuālajām interesēm iespējami drīz.

Organizatoriski jautājumi:
Uzņēmēji sedz ar vizīti saistītos izdevumus (transporta un naktsmītnes izdevumus).
Vizītes dalībniekiem jārēķinās ar šādām izmaksām:

  • Transporta izdevumi:
  • Aviobiļete Rīga – Budapešta – Rīga: apmēram 300 - 400 EUR;

(Visas izmaksa pozīcijas un summas ir provizoriskas)

Uz atbalstu var pieteikties komersanti, kooperatīvās sabiedrības, zemnieku vai zvejnieku saimniecības un individuālie uzņēmumi, biedrības un nodibinājumi, kuri atbilst sīko (mikro), mazo un vidējo saimnieciskās darbības subjektu (komercsabiedrību) statusam, saskaņā ar Komisijas 2014. gada 17. jūnija Regulas (ES) Nr.651/2014 1. pielikumu, kā arī ostu pārvaldes (projektos, kas neietver saimnieciskās darbības).

Dalībnieki var pretendēt uz de minimis atbalstu 80% apmērā ceļa (transporta) izdevumu segšanai ne vairāk kā trim personām, kuras ir tirdzniecības misijas dalībnieki vai kuras ir pilnvarotas pārstāvēt tos tirdzniecības misijā, pēc dalības iesniedzot LIAA maksājuma pieprasījumu un izdevumus attaisnojošos dokumentus. Dalībniekiem, kuri neatbilst šīm prasībām, visas izmaksas būs jāsedz no saviem līdzekļiem.

Lai saņemtu ES finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama šeit. 

Uzņēmumiem saņemot atbalstu nedrīkst būt VID nodokļu parādi.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Jadviga Neimane, projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414
E-pasts: julija.marcinska@liaa.gov.lv

Iezīmes: