Lekcija "Vēlies būt starptautisks uzņēmējs? (Siguldā)

Rīko Siguldas biznesa inkubators (Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra).

2017. gada 19. oktobrī
LIAA Siguldas biznesa inkubatora telpās

Adrese: Pils iela 16, Sigulda

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Siguldas biznesa inkubators aicina topošos un esošos uzņēmējus uz lekciju/ individuālām konsultācijām par Starptautisko uzņēmēju programmu (GUP), kas dod iespēju veidot sadarbību un darboties Lielbritānijas tirgū.

GUP dod jauniem uzņēmumiem iespējas un instrumentus attīstībai starptautiskā tirgū. Šis seminārs ir iespēja gūt vērtīgu ieskatu Lielbritānijas start-up atbalsta ekosistēmā un pievienoties Lielbritānijas valdības Starptautiskās tirdzniecības departamenta programmai – GUP, kas piesaista inovatīvus uzņēmumus ar attīstības potenciāli no visas pasaules. Programma palīdz uzņēmējiem izveidot savus stratēģiskos biznesa centrus Lielbritānijā un nodrošina mentoringu uzņēmuma attīstībai.

Potenciālā mērķa grupa ir inovatīvi jauni uzņēmumi, kas meklē iespējas izveidot savu biroju vai eksportēt uz Lielbritāniju.

Lektori/konsultanti:
Richard Leaver,
Lielbritānijas valdības Starptautisko attiecību departamenta SUP koordinators. Nozares, ko pārstāv: inženierzinātnes, programmēšana, enerģētika un fizikas zinātne
Diana Gabrielyan, Starptautisko attiecību departamenta Investīciju konsultante
Tiina-Maria (Väravas) Araja, Starptautisko attiecību departamenta Baltijas investīciju vadītāja

Pasākuma programma

*Tie uzņēmumi, kas vēlas individuālu sesiju – konsultāciju ar GUP programmas pārstāvjiem, lūdzu, reģistrēties, norādot kompānijas nosaukumu, e-pasta adresi un mājaslapu: https://beta.doodle.com/poll/s32wc2ue7ruwczfe

Darba valoda - angļu.
Dalība bezmaksas.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Signe Millere, projektu vadītāja
Siguldas biznesa inkubators
Biznesa inkubatoru departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 62400903; +371 26186122
E-pasts: signe.millere@liaa.gov.lv
www.liaa.gov.lv