Loģistikas un transporta nozares uzņēmumu tirdzniecības misija Lielbritānijā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Latvijas Loģistikas asociāciju un britu konsultantu Peter Baker, PRB Associates Limited - projekta "Developing of marketing plan for fostering co-operation between Latvian and British transport and logistics companies" ietvaros rīko Latvijas loģistikas un transporta nozares uzņēmumu tirdzniecības misiju Lielbritānijā, kas norisināsies 2015. gada 21.-25. septembrī Īstmidlendsā, Aberdīnā un Glazgovā.

Tirdzniecības misijas laikā notiks individuālās tikšanās ar kravu īpašniekiem no autobūves, naftas/gāzes un alkohola industrijām, un tos apkalpojušiem transporta/ loģistikas uzņēmumiem.

Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda) izmaksu segšanu, kā arī ar viesnīcas un aviobiļešu rezervēšanu.

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (aviobiļetes, vietējais transports, viesnīcas, dienas nauda, vīzas, apdrošināšana), maksu par dalību tirdzniecības misijā, kā arī izdevumus par eksponātu transportēšanu un mārketinga materiālu tulkošanu tirdzniecības misijas vajadzībām var atgūt līdz 70 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings" līdz 2015. gada 30. septembrim. Vairāk informācijas šeit.

Tiek plānota ne vairāk kā 4- 5 uzņēmumu (2, kas apkalpo autoražotājus, 2  naftas&gāzes industriju un 2 alkohola ražotājus) dalība misijā. LIAA, sadarbībā ar  Latvijas Loģistikas asociāciju, patur tiesības veikt dalībnieku atlasi.

Lai saņemtu šo pakalpojumu, dalībniekiem būs jāslēdz līgums ar LIAA par atbalsta saņemšanu, kā arī jāapliecina nodokļu parādu neesamība.

Programma

Kontaktinformācija:
Andris Pārups, Eksporta veicināšanas nodaļas vadītājs
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039474, +371 29555682
Fakss: +371 67039401
E-pasts: andris.parups@liaa.gov.lv

Guntis Rubīns, LIAA pārstāvniecības Lielbritānijā vadītājs

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pārstāvniecība Lielbritānijā
45 Nottingham Place, London, W1U 5LY, United Kingdom
Tālrunis: +44 2075631611, +44 7943459209
Fakss: +44 2073120042
E-pasts: guntis.rubins@liaa.gov.lv


Dalība tirdzniecības misijā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.