Meistarklase "Iemācies prezentēt kā startup rokzvaigzne (bet vispirms tiekam galā ar prezentācijas pamatiem)" (Rīgā)

Rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar nodibinājumu TechHub Riga.

2017. gada 10. augustā
Rīgā (norises vieta tiks paziņota dalībniekiem)

“Iemācies prezentēt kā startup rokzvaigzne” ir intensīva vienas dienas meistarklase, kuras laikā dalībnieki apgūs gan teorētiskās zināšanas, gan praktiskās prasmes, kas apvienotas no “Startup Sauna” 8 gadu laikā krātās pieredzes, sagatavojot startup komandas un uzņēmējus prezentācijas mākslā.

Labākais veids, kā iemācīties kvalitatīvi prezentēt, ir tieši prezentējot un saņemot saturīgas atsauksmes un komentārus. Īpaši efektīvs ir darbs grupās, jo tas ļauj mācīties no pārējiem dalībniekiem - gan no citu veiksmīgajiem, gan neveiksmīgajiem piemēriem.

Uzņēmuma attīstības gaitā prezentācijas prasmes ir nepieciešamas ļoti dažādās situācijās - sākot ar darbinieku atlasi, klientu un partneru atrašanu un beidzot ar tīklošanas pasākumiem. Taču finansējuma un investoru piesaiste tiek minēta kā galvenā un biežākā situācija, kad kvalitatīva un saistoša prezentācija (pitch) ir nepieciešama. Pēc mentora pieredzes spriežot - šajā situācijā uzņēmēji visbiežāk pieļauj kļūdas un neizmanto labākās prezentācijas prasmes.

Mentors: Maiks Bredšovs (Mike Bradshaw, Somija) ir Solu misionārs un jaunuzņēmumu akseleratora “Startup Sauna” galvenais treneris. Maiks Somijas jaunuzņēmumu ekosistēmā ir labi zināms kā tas treneris, kas vienmēr sniegs tiešas, godīgas un viegli praksē pielietojamas atsauksmes.

Maiks nodarbojas ar cilvēku sagatavošanai prezentācijām jau kopš 2010. gada un ir aptvēris visas Ziemeļeiropas, Baltijas, un Centrālās un Austrumeiropas valstis. Prezentēšanas kursus un darbnīcas Maiks vada gan universitātēs, gan jaunuzņēmumu akseleratoros, piemēram, “Startup Sauna”, “Build-IT”, “Startup Highway”, “Startup Wise Guys”, gan dažādās konferencēs - “TechChill”, “Infoshare” un “Slush”. Šādu apmācību dalībnieki ir sākot no studentiem līdz sērijveida uzņēmējiem. 

Programma

Pasākuma darba valoda - angļu.
Dalība bezmaksas.

Vietu skaits ierobežots! Reģistrācija noslēgusies.

Kontaktinformācija:
Ilze Seržāne, vecākā projektu vadītāja
Inovāciju atbalsta nodaļa
Tehnoloģiju departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039454, +371 27831364
E-pasts: ilze.serzane@liaa.gov.lv

Lauma Gailīte
Projektu menedžere
Latvijas startup komūna
Tālrunis: +371 22100401
E-pasts: lauma.gailite@techhub.com


Iezīmes: