Meistarklase “Izaugsmes stratēģijas” (Rīgā)

Rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Riga TechGirls.

2018. gada 15. novembrī
Microsoft Latvia telpās
Adrese: Zaļā iela 1, Rīga

LIAA sadarbībā ar Riga TechGirls organizē 5 meistarklašu sēriju jaunajiem uzņēmējiem un ideju autoriem. Šo piecu meistarklašu mērķis ir veicināt izpratni par sava jaunuzņēmuma izveidošanu, biznesa modeļa izstrādi, klientu izpēti un prototipēšanu, komandas veidošanu, idejas prezentēšanu un izaugsmes stratēģijām. Meistarklases vadīs speciālisti ar lielu jaunuzņēmumu veidošanas un trenēšanas pieredzi gan no Latvijas, gan ārvalstīm.

Piekto meistarklasi “Izaugsmes stratēģijas” vadīs Ross Kingsland (Social Media Thunder, UK). Meistarklasi moderēs Anna Andersone.

Šajā, noslēdzošajā meistarklasē tiks apskatīts tas, kā pozicionēt savu zīmolu (neatkarīgi no sektora vai pieredzes) un kļūt par līderi savā jomā, kā izstrādāt sistemtātisku augšanas “dzinēju”, 6 ietekmes pamatprincipus (un kā tos izmantot), šie pamatpincipi ir iedarbīgi katrā strauji augošā uzņēmumā un tos vajadzētu ieviest katram jau šodien.

Tā būs interaktīva meistarklase, kas piedāvās īstus piemērus no praktiskās dzīves. Ross apvienos savas pieredzes izaugsmes trikus, piemēram, kā viņš ielauzās Holivudā ar vienu tvītu un kā viņš iekļuva Donalda Trampa pietuvināto lokā Baltajā namā un pie Baraka Obamas, kā arī tos trikus, kas ir strādājuši viņa klientiem.

Ross Kingsland ir bijušais Uber digitālā marketinga vadītājs, kas strādājis ar vairākiem strauji augošiem uzņēmumiem pēdējo 20 gadu laikā, ieskaitot Transferwise, Harry's, Funderbeam, Sherpa Insurance un vēl vairāk kā 400 jaunuzņēumiem ar mērķi izstrādāt straujas izaugsmes stratēģijas, kas pielāgotas katra uzņēmuma vajadzībām. Ross apvieno savu praktisko pieredzi darbā ar šiem uzņēmumiem un zinātnē bāzētas stratēģijas, kuras viņš apguvis kopā ar pasaules mēroga psiholoģijas viedokļu līderiem.

Lūgums ņemt vērā, ka meistarklases paredzētas jaunajiem uzņēmējiem un ideju autoriem. Organizatori patur iespēju izvērtēt dalībnieku atbilstību pasākuma mērķim un formātam.

Programma (angļu valodā)

Pasākuma darba valoda - angļu.
Dalība bezmaksas. Vietu skaits ierobežots.

Datu apstrādes drošības noteikumi (angļu valodā)

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Dace Dumbere-Bregže, vecākā projektu vadītāja
Inovāciju atbalsta nodaļa
Tehnoloģiju departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039454
E-pasts: dace.dumbere@liaa.gov.lv

Iezīmes: