Meistarklase jaunuzņēmumiem "Discovery Meeting"

Rīko Latvijas Startup uzņēmumu asociācija, jeb Startin.LV ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) atbalstu

2016. gada 5. decembrī
Birojnīca, Berga Bazārs

Adrese: Dzirnavu iela 84 k-2, Rīga

Latvijas Startup uzņēmumu asociācija, jeb Startin.LV, ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) un Eiropas Reģionālo attīstības fonda (ERAF) atbalstu organizē bezmaksas start-up meistarklasi “Discovery Meeting”, lai topošajiem un esošajiem uzņēmējiem nodotu praktiskas zināšanas idejas attīstīšanai un biznesa efektivizēšanai. Meistarklasē īpaši gaidīsim studentus, pašnodarbinātās personas, jaunos speciālistus, biznesa ideju autorus un jaunos uzņēmējus.

Meistarklase veltīta tēmām - ‘Prezentācijas, jeb ‘pitch’ veidošanas pamati’ un ‘Tavas dzīves svarīgākās pārrunas’.

Ar savu profesionālo pieredzi dalīsies un atbildes uz interesējošajiem jautājumiem sniegs pieaicinātie speciālisti:

  1. Gleb Maltsev, radošās satura aģentūras “Stoneful”, kas praktizē komunikācijas mākslu ar rakstīšanas, prezentāciju un dizaina palīdzību, dibinātājs un vadītājs, kā arī pūļa finansējuma platformas maziem un vidējiem uzņēmumiem “Fundwise” līdzdibinātājs,
  2. Daniels Pavļuts, “Latvijas Startup uzņēmumu asociācijas”, “Startin.LV” valdes loceklis un bijušais Latvijas Ekonomikas ministrs, iepriekš arī "Swedbank" korporatīvo attiecību pārvaldes vadītājs, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras valdes loceklis un stratēģijas direktors, Latvijas Republikas Kultūras ministrijas valsts sekretārs.

“Klienti. Naudas plūsma. Sava kopiena. Atpazīstamība. Iedomājieties, jums nav neviena no šīm lietām. Tomēr, jums joprojām ir nepieciešams pārliecināt pilnu telpu ar investoriem, potenciālajiem komandas biedriem, medijiem - ka kaut kā tu esi tas īstais un vienīgais. Tas ir ļoti grūti. No projekta dibinātāja tas prasa visu. Lielākajai daļai tas neizdodas. Vismaz pirmās pāris reizes. Mans darbs ir paātrināt šo procesu caur mēģinājumiem un kļūdām, lai atrastu vienu no tūkstoš stāstiem, kas liks Jums atkal rūpēt,” stāsta Gleb Maltsev.

Daniels Pavļuts skaidro: "Jebkurš uzņēmējs saskaras ar nepieciešamību prezentēt savu biznesu un vest darījuma sarunas. Tomēr startup uzņēmumu dibinātājiem ir īpaša situācija - no uzņēmuma dzimšanas brīža biznesa idejas pārliecinoša prezentēšana ir ikdiena - meklējot partnerus, piesaistot investoru uzmanību, strādājot ar mentoriem un cīnoties par vietu labākajās atbalsta programmās. Ar sarunu vešanu ir vēl nopietnāk - faktiski visnopietnākās sarunas startapa dibinātājam jāved agrā uzņēmuma attīstības stadijā - par kapitāldaļu sadalījumu uzņēmumā, par investoru ieguldījumu, ietekmi un nākotnes nosacījumiem. Neveiksmīgas norunas agrīnā stadijā var nogremdēt lielisku komandu ar izcilu ideju. Tāpēc startupiem ir vajadzīgas investīcijas arī šādās zināšanās un prasmēs.”

Vietu skaits ierobežots. Pieteikšanās slēgta!

Semināra darba valoda – angļu.

Dalība bezmaksas. Vietu skaits ierobežots.

Kontaktinformācija:
Jekaterina Novicka, valdes priekšsēdētāja
Latvijas Start-up uzņēmumu asociācija
Tālrunis: +371 26463037
E-pasts: jekaterina.novicka@startin.lv

Ieva Rubene, vecākā projektu vadītāja
Inovāciju atbalsta nodaļa
Tehnoloģiju departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra        
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442, Latvija
Tālrunis: +371 67039454, +371 26518628
E-pasts: ieva.rubene@liaa.gov.lv