Meistarklase “Kā iegūt klientus ar Facebook reklāmu” (Rīgā)

Piektā meistarklase no piecu meistarklašu cikla par digitālo mārketingu.

Rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar digitālo aģentūru "Wrong Digital".

2019. gada 20. jūnijā
"Microsoft" Inovācijas centrā

Adrese: Rīga, Zaļā iela 1

LIAA Inovāciju motivācijas programmas ietvaros sadarbībā ar pilna servisa digitālo aģentūru "Wrong Digital" organizē 5 meistarklašu ciklu par digitālā mārketinga satura un zīmola izveidošanu. Pasākumu mērķis ir sekmēt jaunuzņēmumu (start-up) rašanos un attīstību, atbalstīt biznesa ideju autorus ar nepieciešamās zināšanām digitālajā mārketinga, web dizainā, sociālo tīklu komunikācijā, satura mārketingā, zīmolvedībā. 

Veiksmīgas reklāmas pamatā ir 3 galvenās lietas: parādīt īsto piedāvājumu, atrast atbilstošu auditoriju un izmantot pareizo reklāmas saturu. Meistarklasē varēs uzzināt, kas palīdz uzrunāt jaunus klientus un kā izmantot Facebook Pixel informāciju, lai piesaistītu pēc iespējas vairāk klientu. Kā neuzbāzīgā un neagresīvā veidā pēc iespējas labāk izmantot Custom Audience auditorijas, kā arī kā organizēt Facebook reklāmas kontu, lai atvieglotu kampaņu optimizācijas procesus.

Piekto meistarklasi vadīs Ralfs Goba no digitālās aģentūras "WRONG Digital". Ralfs digitālā mārketinga jomā darbojas jau 7 gadus, sākot līdzīgi, kā citi, apmeklējot digitālā mārketinga kursus. Četrus gadus Ralfs strādājis digitālā mārketinga aģentūrā, nostiprinot savas zināšanas, kas deva iespēju strādāt ar visdažādākajiem nozaru uzņēmumiem un veiksmīgi investējot vairāk kā 1 200 000 EUR Facebook reklāmās. Šobrīd Ralfs darbojas neatkarīgi, konsultējot un mācot citus, kā arī tupina padziļināt savas zināšanas digitālajā mārketingā.

!!! Pilnvērtīgam darbam aicinām dalībniekus ņemt līdzi savus datorus. 

Pasākuma darba valoda – latviešu.

Programma

Dalība bezmaksas. 

Lūgums ņemt vērā, ka meistarklases paredzētas jaunajiem uzņēmējiem un ideju autoriem. Organizatori patur iespēju izvērtēt dalībnieku atbilstību pasākuma mērķim un formātam.

Meistarklašu datumi: 23., 30., maijs un 6.,13., 20. jūnijs no 15.00 – 19.00 ar nelielu kafijas pauzi (informācija par pēdējo meistarklasi tiks ievietota drīzumā).

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Dace Dumbere-Bregže, vecākā projektu vadītāja
Inovāciju atbalsta nodaļa
Tehnoloģiju departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039454
E-pasts: dace.dumbere@liaa.gov.lv