Meistarklase "Kā iegūt klientus ar Facebook reklāmu" (Rīgā)

Otrā meistarklase no piecu meistarklašu cikla par digitālo mārketingu.

Rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar digitālo aģentūru WRONG Digital

2019. gada 30. oktobrī
Oracule Tang Space

Adrese: Doma laukums 2, Rīga

LIAA Inovāciju motivācijas programmas ietvaros sadarbībā ar pilna servisa digitālo aģentūru WRONG Digital organizē 5 meistarklašu ciklu par digitālā mārketinga satura un zīmola izveidošanu. Pasākumu mērķis ir sekmēt jaunuzņēmumu (start-up) rašanos un attīstību, atbalstīt biznesa ideju autorus ar nepieciešamās zināšanām digitālajā mārketinga, web dizainā, sociālo tīklu komunikācijā, satura mārketingā, zīmolvedībā.

Veiksmīgas reklāmas pamatā ir 3 galvenās lietas: parādīt īsto piedāvājumu, atrast atbilstošu auditoriju un izmantot pareizo reklāmas saturu. Meistarklasē varēs uzzināt, kas palīdz uzrunāt jaunus klientus un  kā izmantot Facebook Pixel informāciju, lai piesaistītu pēc iespējas vairāk klientu. Kā neuzbāzīgā un neagresīvā veidā pēc iespējas labāk izmantot “CustomAudience" auditorijas, kā arī kā organizēt Facebook reklāmas kontu, lai atvieglotu kampaņu optimizācijas procesus.

Otro meistarklasi “Kā iegūt klientus ar Facebook reklāmu” vadīs Ralfs Goba (WRONG Digital).

Ralfs digitālā mārketinga jomā darbojas jau 7 gadus, sākot līdzīgi, kā citi, apmeklējot digitālā mārketinga kursus.  Četrus gadus Ralfs strādājis digitālā mārketinga aģentūrā, nostiprinot savas zināšanas, kas deva iespēju strādāt ar visdažādākajiem nozaru uzņēmumiem un veiksmīgi investējot vairāk kā 1 200 000 euro Facebook reklāmās. Šobrīd Ralfs darbojas neatkarīgi, konsultējot un mācot citus, kā arī tupina padziļināt savas zināšanas digitālajā mārketingā.

Pilnvērtīgam darbam aicinām dalībniekus ņemt līdzi savus datorus.

Ja iespējams, aicinām apmeklēt visas meistarklases, tomēr iespējams arī apmeklēt tikai sev interesējošās tēmas.

Meistarklases notiks 30. oktobrī un 6.,13.,20., novembrī 15:00-19:00  (informācija par pārējām meistarklasēm tiks ievietota drīzumā). Reģistrācija uz katru meistarklasi tiek izsludināta atsevišķi.

Meistarklases paredzētas jaunajiem uzņēmējiem un ideju autoriem. Organizatori patur iespēju izvērtēt dalībnieku atbilstību pasākuma mērķim un formātam.

Programma

Dalība bezmaksas.

Datu apstrādes drošības noteikumi

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Dace Dumbere-Bregže, vecākā projektu vadītāja
Inovāciju atbalsta nodaļa
Tehnoloģiju departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039454
E-pasts: dace.dumbere@liaa.gov.lv