Meistarklase "Kā panākt starptautisku atpazīstamību savam uzņēmumam ar ierobežotu budžetu" (Rīgā)

Trešā meistarklase no piecu meistarklašu cikla par digitālo mārketingu.

Rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar digitālo aģentūru WRONG Digital.

2019. gada 6. novembrī
Oracule Tang Space

Adrese: Doma laukums 2, Rīga

LIAA Inovāciju motivācijas programmas ietvaros sadarbībā ar pilna servisa digitālo aģentūru WRONG Digital organizē 5 meistarklašu ciklu par digitālā mārketinga satura un zīmola izveidošanu. Pasākumu mērķis ir sekmēt jaunuzņēmumu (start-up) rašanos un attīstību, atbalstīt biznesa ideju autorus ar nepieciešamās zināšanām digitālajā mārketinga, web dizainā, sociālo tīklu komunikācijā, satura mārketingā, zīmolvedībā.

Ne viens vien uzņēmums, kuru interesē starptautiska izaugsme, saskāries ar izaicinājumu - kā pārvarēt robežas un padarīt uzņēmuma vārdu un tā produktus atpazīstamus ārzemēs? Kā sasniegt īsto mērķauditoriju pavisam citā valstī - turklāt ar ierobežotu budžetu? Atbilde ir vienkārša - laiks pievērsties satura mārketingam un sabiedriskājām attiecībām. Šajā seminārā uzzināsi kā radīt aizraujošu saturu, kas uzrunā lielu auditoriju, kā radīt aktuālus stāstus (arī tad, ja Tavam uzņēmumam patiesībā nemaz nav jaunumu), kā arī kā panākt, lai Tava uzņēmuma vārdu publicē lielie mediji.

Trešo meistarklasi “Kā panākt starptautisku atpazīstamību savam uzņēmumam ar ierobežotu budžetu” vadīs Jūlija Gifforda un Krista Krūmiņa no TrueSix. TrueSix ir satura mārketinga aģentūra, kas palīdz vietējiem startup un IT uzņēmumiem iegūt starptautisku uzmanību. Uzņēmuma dibinātājas Jūlija Gifforda un Krista Krūmiņa līdz šim palīdzējušas saviem klientiem nokļūt tādos medijos kā Forbes, Wired, The Next Web, Venture Beat, TechCrunch un daudzos citos. Atklājušas, kas strādā un kā veiksmes iespējams atkārtot, viņas gatavas savā pieredzē dalīties. Neskaitot publikācijas medijos, TrueSix arī rada saturu, kas palīdz piesaistīt mājas lapas apmeklētājus, rada uzticamību uzņēmumam un pārvērš lapas apmeklētājus lojālos klientos.

Pilnvērtīgam darbam Organizators aicina dalībniekus ņemt līdzi savus datorus.

Nākamās meistarklases notiks 13.,20., novembrī 15:00-19:00 ar nelielu kafijas pauzi (informācija par pārējām meistarklasēm tiks ievietota drīzumā).

Lūgums ņemt vērā, ka meistarklases paredzētas jaunajiem uzņēmējiem un ideju autoriem. Organizatori patur iespēju izvērtēt dalībnieku atbilstību pasākuma mērķim un formātam.

Programma

Dalība bezmaksas.

Datu apstrādes drošības noteikumi

Vietu skaits ierobežots. Pieteikšanās slēgta.

Kontaktinformācija:
Dace Dumbere-Bregže, vecākā projektu vadītāja
Inovāciju atbalsta nodaļa
Tehnoloģiju departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039454
E-pasts: dace.dumbere@liaa.gov.lv