Meistarklase “Kā veidot spēcīgu zīmolu sociālajos tīklos” (Rīgā)

Otrā meistarklase no piecu meistarklašu cikla par digitālo mārketingu.

Rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar digitālo aģentūru WRONG Digital

2019. gada 30. maijā
Microsoft Latvia telpās

Adrese: Zaļā iela 1, Rīga

LIAA Inovāciju motivācijas programmas ietvaros sadarbībā ar pilna servisa digitālo aģentūru WRONG Digital organizē 5 meistarklašu ciklu par digitālā mārketinga satura un zīmola izveidošanu. Pasākumu mērķis ir sekmēt jaunuzņēmumu (start-up) rašanos un attīstību, atbalstīt biznesa ideju autorus ar nepieciešamās zināšanām digitālajā mārketinga, web dizainā, sociālo tīklu komunikācijā, satura mārketingā, zīmolvedībā.

Cīņa par klienta uzmanību ir lielāka nekā jebkad – daļai zīmolu izdodas tikt pamanītiem, kamēr citiem nē. Lekcijas ietvaros ieskatīsimies sociālo mediju pasaulē, lai saprastu kādēļ tā. Meistarklasē uzzināsim – kā izvēlēties pareizo sociālo mediju platformu, zīmolvedības tendences, ko var mācīties no labāko zīmolu piemēriem, kā arī padomi un rīki, kas palīdzēs veidot veiksmīgu komunikāciju.

Otro meistarklasi “Kā veidot spēcīgu zīmolu sociālajos tīklos” vadīs Vilhelms Meisters. Vilhelmam ir 9 gadu pieredze zīmolu sociālo mediju komunikācijā, nodrošinot komunikāciju vairākiem no Latvijas lielākajiem zīmoliem, izstrādājot sociālo mediju stratēģijas, kā arī konsultējot un sniedzot lekcijas par jēgpilnu sociālo mediju lietošanu. Šobrīd Vilhelms vada sociālo mediju komandu digitālajā aģentūrā WRONG.

Ja iespējams, aicinām apmeklēt visas meistarklases, tomēr iespējams arī apmeklēt tikai sev interesējošās tēmas.

Meistarklases notiks 23., 30., maijā un 6.,13.,20., jūnijā 15:00-19:00 ar nelielu kafijas pauzi (informācija par pārējām meistarklasēm tiks ievietota drīzumā).

Programma ​​​​​​

Lūgums ņemt vērā, ka meistarklases paredzētas jaunajiem uzņēmējiem un ideju autoriem. Organizatori patur iespēju izvērtēt dalībnieku atbilstību pasākuma mērķim un formātam.

Pasākuma darba valoda - latviešu.
Dalība bezmaksas.

Datu apstrādes drošības noteikumi

Vietu skaits ierobežots. Pieteikšanās slēgta.

Kontaktinformācija:
Dace Dumbere-Bregže, vecākā projektu vadītāja
Inovāciju atbalsta nodaļa
Tehnoloģiju departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039454
E-pasts: dace.dumbere@liaa.gov.lv

Iezīmes: