Meistarklase “Komandas veidošana un dibinātāju līgums” (Rīgā)

Rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Riga TechGirls.

2018. gada 31. oktobrī
Microsoft Latvia telpās
Adrese: Zaļā iela 1, Rīga

LIAA sadarbībā ar Riga TechGirls organizē 5 meistarklašu sēriju jaunajiem uzņēmējiem un ideju autoriem. Šo piecu meistarklašu mērķis ir veicināt izpratni par sava jaunuzņēmuma izveidošanu, biznesa modeļa izstrādi, klientu izpēti un prototipēšanu, komandas veidošanu, idejas prezentēšanu un izaugsmes stratēģijām. Meistarklases vadīs speciālisti ar lielu jaunuzņēmumu veidošanas un trenēšanas pieredzi gan no Latvijas, gan ārvalstīm.

Trešo meistarklasi “Komandas veidošana un dibinātāju līgums” vadīs Krists Avots (Digital Management maģistrs Zviedrija) un Anna Andersone.

Šī meistarklase nodrošinās virkni praktisku rīku, kas palīdz veidot un uzturēt labu sadarbību komandā. Mēs apspriedīsim dažādības nozīmi, dažādu personību un lomu nepieciešamību katrā komandā, kā iegūt savu “pirmo sekotāju”, kurš var būt jūsu uzņēmuma līdzdibinātājs vai darbinieks, un arī atgriezeniskās saites kultūras svaru. Meistarklase iekļaus vairākus praktiskus uzdevumus, pie kuriem strādāsim mazākās komandās un tai skaitā būs arī Team Canvas modelis.

Krists Avots vada jauna biznesa attīstības departamentu Lattelecom. Viņš ir arī viens no valdes locekļiem Overkill Ventures - investīciju fondā, kura fokuss ir Baltijas un Centrālās un Austrumeiropas (CEE) jaunuzņēmumi, kas ar saviem pakalpojumiem un produktiem palīdz uzņēmumiem strādāt gudrāk. Brīvajā laikā viņš pasniedz Uzņēmējdarbību un produktu attīstību Rīgas Ekonomikas augstskolā un Tartu Universitātē. Iepriekš viņš ir strādājis pie produktu marketinga Infogr.am. un vadījis Garage48 Foundation - izcilāko startup komūnas organizāciju, kas veido dažādas programmas tehnoloģiju jaunuzņēmumiem 15 valstīs. Viņam ir Bakalaura grāds ekonomikā un Biznesa vadībā un šobrīd viņš ir noslēguma fāzē, lai iegūtu maģistra grādu Digitālajā Vadībā HyperIsland un Teeside Universitātē.

Ja iespējams, aicinām apmeklēt visas meistarklases, tomēr iespējams arī apmeklēt tikai sev interesējošās tēmas.

Meistarklases notiks 11., 18. un 31. oktobrī un 7. un 15. novembrī 16:00-21:00 (informācija par pārējām meistarklasēm tiks ievietota drīzumā).

Lūgums ņemt vērā, ka meistarklases paredzētas jaunajiem uzņēmējiem un ideju autoriem. Organizatori patur iespēju izvērtēt dalībnieku atbilstību pasākuma mērķim un formātam.

Programma (angļu valodā)

Pasākuma darba valoda - angļu.
Dalība bezmaksas. Vietu skaits ierobežots.

Datu apstrādes drošības noteikumi (angļu valodā)

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Dace Dumbere-Bregže, vecākā projektu vadītāja
Inovāciju atbalsta nodaļa
Tehnoloģiju departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039454
E-pasts: dace.dumbere@liaa.gov.lv

Iezīmes: