Meistarklase "Prototipu izstrāde uzņēmumiem" ar Cecilia Tham (Rīgā)

2017. gada 26.08. plkst. 14:30-16:30
Jaunrades festivāla iNOVUSS ietvaros, Rīga, Lucavsala

23 XX telts

Lektore: Cecilia Tham – uzņēmēja, lektore, inovāciju aktīviste

Fokusējas uz inovācijas kopienu izveidi, vislielāko uzmanību pievēršot dizainam un tehnoloģijām. Aicina apzināties, cik ļoti tehnoloģijas mūs ietekmē, un domāt, kā veicināt inovāciju un tehnoloģiju pielietojumu dzīves uzlabošanai. Ievieš jaunus konceptus ikdienas vidē, dibina sadarbības platformas un izstrādā produktu attīstības stratēģijas. Dalās ar savām zināšanā, pieredzi un meklē risinājumus pasaules mēroga izaicinājumiem, kā arī rada vidi, kur darīt to citiem.

Meistarklase

Ikviens var būt radošs un ģenerēt daudz labas idejas, bet idejas bez realizācijas ir nevērtīgas. Lai tām būtu patiesa vērtība, nepieciešams tās arī īstenot.

Pieņemts uzskatīt, ka šis process ir laikietilpīgs un sarežģīts un, lai pārbaudītu savu biznesa ideju, vispirms ir jāizstrādā apjomīgs biznesa plāns, jāveic tirgus analīze un jāīsteno dažādas stratēģijas.

Prototipu domāšanas (Prototype Thinking) meistarklase ir paņēmiens kā ļoti īsā laikā izstrādāt savu biznesa ideju un pārbaudīt tās dzīvotspēju.

Prototipu domāšana ir metode, ar kuras palīdzību iespējams ātri pārbaudīt un testēt savus pieņēmumus attiecībā uz produktu, rast atbildes un risinājumus, lai novērstu produkta izstrādes laikā radušās problēmas.

Šī tehnika tiek izmantota ne tikai reālu objektu prototipēšanai, bet arī jaunu biznesa modeļu, produktu, servisu ģenerēšanai, marketinga kampaņām, programmatūrām, aplikācijām un, protams, aparatūrai un iekārtām.

Prototipu domāšanas (Prototype Thinking) metode ir izmantota arī, lai radītu Google Glass viedās brilles, bezpilota auto, Microsoft Outlook un Yahoo Answers.

Pasākuma darba valoda – angļu valoda (tulkošana no angļu uz latviešu valodu netiks nodrošināta).

Dalība bezmaksas

Pieteikšanās slēgta!

Plašāka informācija par festivālu: www.inovuss.lv