Meistarklase “Sava uzņēmuma un idejas prezentēšana” (Rīgā)

Rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Riga TechGirls.

2018. gada 7. novembrī
Microsoft Latvia telpās
Adrese: Zaļā iela 1, Rīga

LIAA sadarbībā ar Riga TechGirls organizē 5 meistarklašu sēriju jaunajiem uzņēmējiem un ideju autoriem. Šo piecu meistarklašu mērķis ir veicināt izpratni par sava jaunuzņēmuma izveidošanu, biznesa modeļa izstrādi, klientu izpēti un prototipēšanu, komandas veidošanu, idejas prezentēšanu un izaugsmes stratēģijām. Meistarklases vadīs speciālisti ar lielu jaunuzņēmumu veidošanas un trenēšanas pieredzi gan no Latvijas, gan ārvalstīm.

Ceturto meistarklasi “Sava uzņēmuma un idejas prezentēšana” vadīs Ginny Radmall (Amplify Presentations, UK). Meistarklasi moderēs Anna Andersone.

Šajā meistarklasē dalībnieki iemācīsies runāt ar pārliecību, klātesamību un atstājot lielu iespaidu. Ideju veidotāji iemācīsies izstāstīt savu stāstu tā, lai viņu teiktais paliek atmiņā un uzrunā auditoriju. Ginny ir sākotnēji mācījusies būt par aktrisi, tāpēc viņas pielietotās ekrāna un skatuves tehnikas palīdz “Amplify” iemācīt uzņēmējiem ne tikai ko teikt, bet arī kā to pateikt.

Katrs runātājs saņems individuālu atgriezenisko saiti un ieteikumus, kā pareizi elpot, stāvēl un projicēt savu balsi un enerģiju. Meistarklase būs ļoti interaktīva un katrs dalībnieks noslēgumā būs mainījies un spēs prezentēt daudz efektīgāk.

Ginny ir ļoti enerģiska prezentēšanas trennere, kura strādā uzņēmumā Amplify Presentations. Amplify ir stāstu veidošanas uzņēmums, kas māca klientiem, kā veidot viņu stāstus, sākot ar iekšējo komunikāciju un komunikāciju komandā un beidzot ar zīmola veidošanu, marketingu un pārdošanu. Viņa ir vadījusi mācības tādiem uzņēmumiem kā Microsoft, Google, PWC, IKEA un KPMG.

Ginny jau iepriekš ir strādājusi ar jaunajiem uzņēmējiem Baltijā, vadot mācības StartupWiseGuys akselerācijas programmās un Lattitude59 konferencē. Viņa ir arī strādājusi ar uzņēmumu dibinātājiem visā pasaulē tādos akseleratoros kā TechStars, Startupbootcamp, kā arī Google for Entrepreneurs. Pēc tam, kad uzņēmumi ir izgājuši Amplify apmācības, to uzņēmumiem izdevies piesaistīt vairāk kā 750 miljonus dolāru.

Ja iespējams, aicinām apmeklēt visas meistarklases, tomēr iespējams arī apmeklēt tikai sev interesējošās tēmas.

Meistarklases notiks 11., 18. un 31. oktobrī un 7. un 15. novembrī 16:00-21:00 (informācija par pārējām meistarklasēm tiks ievietota drīzumā).

Lūgums ņemt vērā, ka meistarklases paredzētas jaunajiem uzņēmējiem un ideju autoriem. Organizatori patur iespēju izvērtēt dalībnieku atbilstību pasākuma mērķim un formātam.

Programma (angļu valodā)

Pasākuma darba valoda - angļu.
Dalība bezmaksas. Vietu skaits ierobežots.

Datu apstrādes drošības noteikumi (angļu valodā)

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Dace Dumbere-Bregže, vecākā projektu vadītāja
Inovāciju atbalsta nodaļa
Tehnoloģiju departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039454
E-pasts: dace.dumbere@liaa.gov.lv

Iezīmes: