Meistarklase “Underdog mārketings” (Rīgā)

Pirmā meistarklase no piecu meistarklašu cikla par digitālo mārketingu.

Rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar digitālo aģentūru WRONG Digital

2019. gada 23. maijā
Microsoft Latvia telpās

Adrese: Zaļā iela 1, Rīga

LIAA Inovāciju motivācijas programmas ietvaros sadarbībā ar pilna servisa digitālo aģentūru WRONG Digital organizē 5 meistarklašu ciklu par digitālā mārketinga satura un zīmola izveidošanu. Pasākumu mērķis ir sekmēt jaunuzņēmumu (start-up) rašanos un attīstību, atbalstīt biznesa ideju autorus ar nepieciešamās zināšanām digitālajā mārketinga, web dizainā, sociālo tīklu komunikācijā, satura mārketingā, zīmolvedībā.

Startup pasaule ir tā, kas šobrīd maina spēles noteikumus un izaicina lielās kompānijas. Inovācijas, idejas un enerģija bieži vien ir tieši startup spēlētāju pusē, bet mārketinga budžeti un zīmola spēks lielo korporāciju rokās. Šī lekcija sniegs ieskatu, kā Dāvids var cīnīties ar Goliātu mārketinga spēlē. Meistarklasē plānoti gan iedvesmojoši piemēri un aktuālās tendences, gan arī būs iespēja iegūt praktiskus padomus un apgūt rīkus, kas var palīdzēt jaunajiem uzņēmējiem.

Pirmo meistarklasi “Underdogmārketings” vadīs Artis Krilovs. Artis mārketinga nozarē pavadījis jau vairāk kā desmit gadus. Lielu daļu savas karjeras darbojies kā stratēģis - veidojis mārketinga stratēģijas pulkam Latvijas vadošo zīmolu, tāpat palīdzējis būvēt pamatus arī jauniem zīmoliem. Šobrīd Artis vada vienu no vadošajām digitālajām aģentūrām Latvijā - Wrong Digital.

!!! Pilnvērtīgam darbam Organizators aicina dalībniekus ņemt līdzi savus datorus.

Ja iespējams, aicinām apmeklēt visas meistarklases, tomēr iespējams arī apmeklēt tikai sev interesējošās tēmas.

Meistarklases notiks 23., 30., maijā un 6.,13.,20., jūnijā 15:00-19:00 ar nelielu kafijas pauzi (informācija par pārējām meistarklasēm tiks ievietota drīzumā).

Programma ​​​​​​​

Pasākuma darba valoda - latviešu.
Dalība bezmaksas. Vietu skaits ierobežots.

Datu apstrādes drošības noteikumi

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Dace Dumbere-Bregže, vecākā projektu vadītāja
Inovāciju atbalsta nodaļa
Tehnoloģiju departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039454
E-pasts: dace.dumbere@liaa.gov.lv

Iezīmes: