Bezmaksas seminārs "Kā sagatavot projektu programmā "Mikro, mazo un vidējo komersantu jaunu produktu un tehnoloģiju attīstības programma""

2013. gada 29. janvārī
LIAA konferenču zālē 2. stāvā
Adrese: Rīga, Pērses iela 2

Semināra mērķauditorija ir potenciālie projektu iesniedzēji programmā "Mikro, mazo un vidējo komersantu jaunu produktu un tehnoloģiju attīstības programma” – mikro, mazie vai vidējie komersanti, kuri vēlas attīstīt jaunus produktus vai tehnoloģijas. 

Semināra apmeklētāji tiks informēti par programmas "Mikro, mazo un vidējo komersantu jaunu produktu un tehnoloģiju attīstības programma” pamatnosacījumiem, projektu sagatavošanu un iesniegšanas kārtību, kā arī par vērtēšanas kritērijiem.

Semināra otrajā daļā Tehnoloģiju pārneses kontaktpunktu pārstāvji sniegs informāciju par Latvijas Lauksaimniecības universitātes sniegtajiem pakalpojumiem uzņēmējiem. Noslēgumā tiks sniegta prezentācija par Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta "BIOR" sniegtajiem pakalpojumiem. Būs iespēja saņemt individuālas konsultācijas.

Plašāka informācija par aktivitāti "Mikro, mazo un vidējo komersantu jaunu produktu un tehnoloģiju attīstības programma” pieejama šeit.

Semināra programma

Semināra materiāli:
Programmas pamatnosacījumi un vērtēšanas kritēriji
Latvijas Lauksaimniecības universitātes pakalpojumi
Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta pakalpojumi

Nākošais seminārs par aktivitāti "Mikro, mazo un vidējo komersantu jaunu produktu un tehnoloģiju attīstības programma” tiek plānots martā.

Kontaktinformācija:
Olga Pižikova
Vecākā speciāliste, Klientu apkalpošanas nodaļa


Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039499
Fakss: +371 67039401
E-pasts: olga.pizikova@liaa.gov.lv