Otrā Start-up akadēmija

2014. gada 22.-23. novembrī
TechHub Riga telpās

Adrese: Rīga, Kaļķu iela 12/14

Tev ir sapnis par savu start-up vai esi nesen tādu izveidojis? Tu tici, ka Tev piemīt viss, lai uzbūvētu nākamo Infogr.am vai Skype? LIAA un TechHub Riga izsludina pieteikšanos uz otro Start-up Akadēmiju, kas notiks 22.-23. novembrī, un aicina Tevi kļūt par tās sastāvdaļu.

Kas var pieteikties?
Mēs meklējam tos nākamās paaudzes Ziemeļeiropas start-up uzņēmumus, kas vēlas uzlabot apkārtējo pasauli. Ja esi radījis mobilo lietotni, sociālo tīklu, hardware ierīci vai jebko citu, kas iederas IT un tehnoloģiju vidē, akadēmija gaida tieši Tevi! Pieteikumus var iesniegt tie, kas vēl plāno savu start-up, kā arī tie, kas nesen tādu dibinājuši.

Kas notiks?
Akadēmija ir intensīva 2 dienu bezmaksas apmācība un individuālas konsultācijas, kas dos Tev iespēju:
 • prezentēt savu produktu mentoriem un iegūt pirmās atsauksmes un konsultācijas;
 • klausīties prezentācijas, iegūt zināšanas un tās pielietot praksē;
 • piedalīties individuālās konsultācijās ar mentoriem un pilnveidot savu produktu;
 • pičot investoriem un gatavoties nākamajiem izaicinājumiem;
 • iegūt mentoru, publikas un investoru atzinību!

Komanda vai individuālais dalībnieks?
Pieteikumus var iesniegt gan komandas, gan individuālie dalībnieki, kuri vēlas piebiedroties jebkurai komandai, kas tiks pieņemtas akadēmijā, ar savām kompetencēm. Komandas un individuālie dalībnieki vienojas savā starpā par pievienošanos komandai akadēmijas pirmajā dienā – ja individuālais dalībnieks pirmajā dienā neatrod sev komandu, viņam netiek nodrošināta vieta akadēmijas pirmās dienas konsultāciju sesijā un otrajā dienā. Biznesa ideju iesniedzējiem jāaizpilda komandas pieteikuma forma!

Komandu kritēriji:
 • Tu nāc no Ziemeļeiropas (ieskaitot Poliju);
 • Tev ir konkrēta produkta ideja vai jau strādājošs start-up;
 • Tev ir motivēta komanda (vai tādu meklē);
 • Tu esi pārliecināts par idejas kvalitāti un spēju to padarīt par globālu biznesu;
 • Tu esi rūpīgi aizpildījis pieteikuma formu.

Individuālā dalībnieka kritēriji:

 • Tu nāc no Ziemeļeiropas (ieskaitot Poliju);
 • Tev ir kompetences, kas nepieciešamas IT un tehnoloģiju nozarei;
 • Tu esi rūpīgi aizpildījis pieteikuma formu.

Akadēmijā tiks uzņemtas līdz 10 komandām un nenoteikts skaits individuālo dalībnieku, balstoties uz to, vai viņu kompetences atbilst komandu vajadzībām.

Prezentācijas, mentori?
Akadēmijas mentori un lektori ir Gregs Materss (Adizes Latvia, Rīgas Biznesa skola), Egils Boitmanis (Infinitum8), Gerijs Vaithils (BURST, uzņēmējdarbības, biznesa vadības un inovāciju eksperts), Andris K. Bērziņš (Buzztale, TechHub Riga), Viesturs Sosārs (Real Sound Lab), Maiks Bredšavs (StartupSauna, AppCamp), Kristaps Siliņš (brendinga eksperts), Artūrs Mednis (Inspired Digital). Viņi sniegs start-up pasaules padomus un palīdzēs Tev uzlabot biznesa vadīšanas prasmes.

Akadēmijas programma angļu valodā pieejama šeit.

Kāpēc piedalīties?
Tā ir neatņemama pieredze – Tev būs tieša pieeja biznesa profesionāļiem, kas liks Tev ieraudzīt Tava biznesa plusus un mīnusus. Tā ir iespēja dibināt jaunus un nozīmīgus kontaktus, kā arī turpināt attīstīties tālāk – pirmās akadēmijas komanda reContact ieguva iespēju papildināt zināšanas Infinitum 8 mārketinga treniņā, savukārt uzvarētājs Furnny balvā saņēma biļetes uz lielāko Ziemeļeiropas konferenci Slush 600€ vērtībā.

Pieteikšanās slēgta!
Organizatori nenodrošina naktsmītnes, bet par zināšanām un maltītēm parūpēsimies! Darba valoda akadēmijā būs angļu valoda.

Kontaktinformācija:
Marija Ručevska
TechHub Riga
E-pasts: marija.rucevska@techhub.com

Anete Vītola, projektu vadītāja
Projektu attīstības nodaļa
Investīciju projektu departaments


Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039469
E-pasts: anete.vitola@liaa.gov.lv
 

Pasākumu organizē LIAA sadarbībā ar TechHub Riga un Bridgit! projekta "Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma" ietvaros, kuru līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.