Paneļdiskusija "Biznesa ekosistēmu loma inovatīvas un ilgtspējīgas uzņēmējdarbības attīstībā" inovāciju konferences "Baltic Dynamics 2016" laikā

Paneļdiskusija tiek organizēta sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras īstenoto projektu “Inovāciju motivācijas programma”, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF).

2016. gada 15.16. septembrī 
Radisson Blu Hotel Latvija

Adrese: Rīga, Elizabetes 55

Š.g. 15.–16. septembrī norisināsies 21. starptautiskā inovācijām veltītā konference "Baltic Dynamics 2016: Inovācijas un tehnoloģiju konverģence – stratēģija viedai izaugsmei". Konferences ietvaros starptautiski atzīti eksperti dalīsies viedokļos par inovācijas lomu globālās ekonomikas attīstībā, jaunākajām programmām un instrumentiem  inovatīvās darbības problēmu risināšanai, kā arī rosinās aktīvas diskusijas par virkni aktuālu tematu, tostarp uzņēmējdarbības ekosistēmām, reģionālajām inovācijas stratēģijām, trešās paaudzes universitātēm, inovāciju un viedo enerģētiku, inovāciju tūrisma nozarē u.c.

Konferences ietvaros noritēs plaša paneļdiskusija "Biznesa ekosistēmu loma inovatīvas un ilgtspējīgas uzņēmējdarbības attīstībā". Diskusijas gaitā būs iespēja arī uzzināt par inovatīvas uzņēmējdarbības atbalstam plānotajiem pasākumiem un aktivitātēm.

Interesentiem ir iespēja piedalīties paneļdiskusijā bez maksas.

Plašāka informācija:
Simona Lucatniece, vecākā projektu vadītāja
Inovāciju atbalsta nodaļa
Tehnoloģiju departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039454; +371 20282828
E-pasts: simona.lucatniece@liaa.gov.lv