Pārtikas ražotāju tirdzniecības misija Apvienotajos Arābu Emirātos izstādes "Gulfood 2016" laikā (Dubaijā)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas pārtikas ražotājus 2016. gada 21.-23. februārī piedalīties tirdzniecības misijā Apvienotajos Arābu Emirātos, kas norisināsies izstādes "Gulfood 2016" laikā Dubaijā.

"Gulfood" ir Tuvo Austrumu lielākā pārtikas izstāde. Izstādē piedalās vairāk kā 5000 dalībnieku no 120 valstīm, kas to padara par vienu no lielākajām izstādēm pasaulē. Jau trešo gadu izstādē būs arī Latvijas nacionālais stends, kurā valsti pārstāvēs 13 pārtikas produktu ražotāji.

Papildus Gulfood izstādes apmeklējumam, tirdzniecības misijas dalībniekiem būs iespēja iepazīt Tuvo Austrumu tirgū pastāvošās tendences, satikt reģionā strādājošus iepircējus un importētājus.

Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda) izmaksu segšanu, ka arī ar viesnīcas rezervēšanu.

Dalībnieki varēs pretendēt uz de minimis atbalstu 80% apmērā ceļa (transporta) izdevumu segšanai trim personām, kuras ir tirdzniecības misijas dalībnieki vai kuras ir pilnvarotas pārstāvēt tos vizītes ietvaros, pēc dalības vizītē iesniedzot LIAA maksājuma pieprasījumu un izdevumus attaisnojošos dokumentus.

Atbalstam dalībai tirdzniecības misijā var pieteikties komersanti, kooperatīvās sabiedrības, zemnieku vai zvejnieku saimniecības un individuālie uzņēmumi, kuri atbilst sīko (mikro), mazo un vidējo saimnieciskās darbības subjektu (komercsabiedrību) statusam, saskaņā ar Komisijas 2014. gada 17. jūnija Regulas (ES) Nr.651/2014 1. pielikums. Pārējiem komersantiem dalība jāsedz par saviem līdzekļiem.

De minimis atbalsts tirdzniecības misijas dalībniekiem tiks piešķirts, pamatojoties uz Iesniegumu par atbalsta saņemšanu, kārtību tā piešķiršanai (tiek izstrādāts) un noslēgto  Atbalsta līgumu starp LIAA un vizītes dalībnieku (tiek izstrādāts). De minimis atbalsta apjoms būs zināms pēc dalībnieku apstiprināšanas un vizītes organizatorisko izdevumu precizēšanas.

Uzņēmumiem saņemot atbalstu nedrīkst būt VID nodokļu parādi.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Valters Jēkabsons, vecākais projektu vadītājs
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, +371 27827525
Fakss: +371 67039401
E-pasts: valters.jekabsons@liaa.gov.lv

Inga Ulmane, LIAA pārstāvniecības Apvienotajos Arābu Emirātos vadītāja vietniece

Mobilais t.: +971 568294434, +371 29105081
E-pasts: inga.ulmane@liaa.gov.lv