Seminārs "Kā kvalitatīvi sagatavot un ieviest projektu programmā "Pasākumi centralizētās siltumapgādes sistēmu efektivitātes paaugstināšanai" 6.kārta"

2014. gada 2. oktobrī
LIAA konferenču zālē

Adrese: Rīga, Pērses iela 2, 2. stāvs

Semināra mērķauditorija ir sabiedriskā pakalpojuma sniedzēji – komercsabiedrības, kurām ir licence siltumenerģijas ražošanai vai pārvadei, vai sadalei, ja to nosaka normatīvie akti enerģētikas jomā.

Vēršam uzmanību, ka projektu iesniegumu atlases sestās kārtas ietvaros valsts atbalstu piešķir tikai attiecībā uz kompensāciju par sabiedriskajiem pakalpojumiem tiem komersantiem, kuriem uzticēts sniegt pakalpojumus ar vispārēju tautsaimniecisku nozīmi, līdz ar to, sniedzot LIAA projektu iesniegumu, nepieciešams pievienot līgumu, kas noslēgts ar pašvaldību, vai pašvaldības lēmumu par to, ka projekta iesniedzējam ir deleģēts pārvaldes uzdevums sniegt sabiedrisko pakalpojumu – nodrošināt siltumapgādi.

Seminārā apmeklētāji tiks informēti par aktivitātes projektu sagatavošanas prasībām un iepirkuma procedūras veikšanu, kā arī tiks sniegtas atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem.

Plašāka informācija par aktivitāti "Pasākumi centralizētās siltumapgādes sistēmu efektivitātes paaugstināšanai" 6. kārta pieejama šeit.

Dalība bezmaksas.

Programma

Prezentācijas:
Programmas pamatnosacījumi
Kā tiks vērtēti projekti?
Sabiedrisko pakalpojumu sniedzēju iepirkumi ES fondu finansēto projektu ietvaros
Biežāk pieļautās kļūdas un uzdotie jautājumi

Lūdzam iepriekš pieteikties uz individuālajām konsultācijām pa tālruni 67039499, kā arī sūtīt neskaidros jautājumus uz e-pasta adresi jautajumi@liaa.gov.lv, lai speciālisti jau iepriekš varētu sagatavot atbildes.

Kontaktinformācija:
Edvīns Bogdanovs
Vecākais speciālists, Klientu apkalpošanas nodaļa


Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039499
Fakss: +371 67039401
E-pasts: edvins.bogdanovs@liaa.gov.lv
www.liaa.gov.lv

Iezīmes: