Pasākums "Copernicus Climathon 2017 Riga" (Rīgā)

2017. gada 27.-28. oktobrī
RTU Dizaina fabrikā

Adrese: Ķīpsalas iela 6, Rīga

Climathon ir ikgadējs globāla klimata pārmaiņām veltīta iniciatīva, kas rada tūkstošiem jaunu ideju. Šogad tas notiks 27. oktobrī vienlaicīgi pasaules lielākajās pilsētās.

Ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras atbalstu hakatonu Rīgā organizē partnerības tīkls Climate-KIC, Rīgas tehniskās universitātes Dizaina fabrika un Vides risinājumu institūts.

Climathon ir 24 stundu ilgs hakatons, kura laikā starpdisciplināras komandas risina katras pilsētas izvirzītos klimata pārmaiņu izaicinājumus. Hakatonā aicināti piedalīties dažādu jomu pārstāvji - programmētāji, novatori, uzņēmēji, dizaineri, zinātnieki, studenti un citi interesenti, kuru zināšanas un prasmes varētu palīdzēt radīt novatoriskus risinājumus klimata pārmaiņu izraisītajām problēmām. Šogad Climathon fokusā ir Copernicus Zemes novērošanas satelītu dati ar mērķi aktualizēt to plašās pielietojuma iespējas, tajā skaitā klimata pārmaiņu novērošanai un uzraudzībai.

Hakatona noslēgumā komandām tiks dotas 10 minūtes, lai prezentētu izveidotos risinājumus, kurus vērtēs un komentēs speciāli izveidota ekspertu žūrija. Labākās idejas autori saņems naudas balvu savu zināšanu un prasmju pilnveidošanai ārzemēs.

Vairāk par Climathon 2017 (angļu valodā): www.climathon.climate-kic.org/

Pieteikšanās
Pieteikties iespējams individuāli vai komandā līdz 2017. gada 25. oktobrim Climathon mājaslapā - šeit. Vēlams, lai komandā būtu vismaz viens dalībnieks, kuram ir prasmes darbā ar satelītu datiem. Pieteikumā jānorāda dalībnieku personas informācija, izglītība un/vai darbošanās joma, motivācija piedalīties pasākumā.

Kontaktinformācija
Elīna Baltskara
Vides risinājumu institūta projektu koordinatore
E: elina.baltskara@gmail.com
T: +371 26137577

Liene Rubīna
RTU Dizaina fabrikas projektu vadītāja
E: liene.rubina@rtu.lv
T: +371 26784050