Pasākums "Dizains + Inovācija" (Rīgā)

2017. gada 17.oktobrī pulksten 18.00
“Oracule Tang Space” kopstrādes telpa
Adrese: Doma laukums 2, Rīga

Pasākumu iesāks Tehnoloģiju departamenta direktora vietnieks Aleksejs Korņevs, iepazīstinot ar Interreg Europe projektu “Design for Innovation”.

Prezentāciju par mūsdienu dizaina jēdziena būtību un ar to saistītajiem aspektiem sniegs Ekonomikas ministrijas Ārvalstu investīciju piesaistes nodaļas vecākais referents Rūdolfs Strēlis – dizaina studijas “Variant” dibinātājs un  stratēģiskā dizaina eksperts, kurš ir ieguvis maģistra grādu dizaina menedžmentā Prata institūtā (Ņujorka).

Inovatīvas uzņēmējdarbības attīstības nodaļas vadītāja Agnese Menģele informēs par inovāciju vaučeru atbalstu jaunu produktu izstrādei.

LIAA Jelgavas biznesa inkubatora vadītājs Ņikita Kazakevičs atklās, kādas ar dizaina domāšanas veicināšanu saistītas metodes tiek izmantotas, strādājot ar jaunajiem uzņēmumiem un biznesa ideju autoriem.

Tehnoloģiju skautu nodaļas vadītāja Ilga Maļina iepazīstinās ar tehnoloģiju skautu darba specifiku un to, kā sadarbība ar pētnieciskajām organizācijām var attīstīt uzņēmējdarbību.

Pasākuma noslēguma daļā paredzēts laiks neformālām diskusijām par to, kā veicināt dizaina domāšanu uzņēmējdarbībā un sabiedrībā kopumā.

Pasākumā būs gaidīts ikviens, kam ir idejas un viedoklis par to, kādas aktivitātes ir nepieciešamas dizaina domāšanas veicināšanā, un kam ir vēlme pilnveidot savas zināšanas par dizainu un atbalstu tam.

Programma

Semināra darba valoda – latviešu.
Dalība bezmaksas.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Aigars Lazdiņš, vadošais eksperts
Inovatīvās uzņēmējdarbības attīstības nodaļa
Tehnoloģiju departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039464
E-pasts: aigars.lazdins@liaa.gov.lv