Pasākums "Lūst vai plīst" (Rīgā)

Rīko LIAA Radošo industriju inkubators.

12. jūnijā 18:30 – 20:00 (ierašanās no 18:00)
LIAA Radošo industriju inkubatorā
Adrese: Elizabetes 45/47, 4.stāvs

Kurš atklās rūgto, bet kurš – saldo pieredzes stāstu, Tev nebūs zināt līdz pat stāstu vakaram!

Katra stāsta misija ir parādīt pieredzes vērtību, iedvesmojot un iedrošinot nebaidīties attīstīt biznesa idejas un doties uz priekšu, lai tur lūst vai plīst.

Pieredzes stāstu diskusijā piedalās:

Bruno Birmanis – Modes dizainers un eksperts. LOK vizuālās identitātes līdzautors un Latvijas bobslejistu olimpiskā dizaina autors, interjeru un arhitektūras objektu radošais direktors un izstāžu kurators, BOLD Concept store līdzdibinātājs un vārda “Nepieradināts” jēdzieniskās nozīmes paplašinātājs – Nepieradinātās modes asamblejas rīkotājs pirms vairākām desmitgadēm.

Didzis Dubosvkis – līdzdibinātājs, vada biznesa operācijas un pārdošanu Gamechancher Audio. Uzņēmums pusotra gada laikā izaudzis līdz 700 000 EUR aprgrozījumam un turpina strauji augt. Uzņēmums radījis divus ģitāru pedāļus, kuri ir tādu grupu kā Coldplay, Rolling Stones, un Roger Waters ģitāristu aprīkojumā. Iepriekš strādājis par pārdošanas vadītāju Smartlynx Airlines, un vadījis dažādas nevalstiskās organizācijas.

Reinis Spaile – koncerta “Ezera skaņas” viens no radītājiem, filmu režisors, kas savus sapņus dara redzamus citiem. Reinis ir mācījies četrās universitātēs - ASV, Lielbritānijā, Nīderlandē un Igaunijā, un sevi filmu nozarē attīstījis 8 gadus.

Pasākumu moderēs Kristiāna Kārkliņa. Studējusi mākslas vēsturi un teoriju Latvijas Mākslas akadēmijā un stažējusies mākslas jomā ASV. Šobrīd Kristiāna konsultē jaunos un topošos uzņēmējus Radošo industriju inkubatorā un veido laikmetīgās mākslas festivālu Tēlniecības kvadriennāle Rīga.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Liene Pērkone
Radošo industriju inkubatora vadītāja
Biznesa inkubatoru departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Elizabetes 45/47, 4.stāvs Rīga, LV-1050, Latvija
Tālrunis: +371 62401220
E-pasts: liene.perkone@liaa.gov.lv