Pasākums "Lūst vai plīst" (Liepājā)

Rīko Liepājas biznesa inkubators (Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra)

2018. gada 29. martā
LIAA Liepājas biznesa inkubatorā

Adrese: Dārza iela 4/8, Liepājā
Norises laiks: 15:00

“Lūst vai plīst” ir pasākums, kurā uzņēmēji stāsta par savas uzņēmējdarbības un personiskajiem līkločiem un pārbaudījumiem. Lielas un mazas veiksmes, izaicinājumi, sasniegumi, kļūdas un secinājumi ir lietas, kas raksturo ikdienu uzņēmējdarbībā.

Uzņēmēju pieredzes stāstu uzdevums ir parādīt savas pieredzes ieguvumus un dalīties ar tiem, iedvesmojot un iedrošinot nebaidīties attīstīt biznesa idejas un doties uz priekšu, lai tur lūst vai plīst. 

Liepājas biznesa inkubatora pieredzes stāstnieki pasākumā “Lūst vai plīst” ir: 

Zane Gusta, SIA “LavanderVilla”. Zanes uzņēmējdarbības stāsts ir īsta iedvesmas bumba. Viņa ir ne tikai pieradinājusi lavandu audzēšanai Latvijas klimatiskos apstākļos, bet arī veiksmīgi attīsta dažādos virzienos savu uzņēmējdarbību. Šķiet, ka Zane no lavandas ir apņēmusi izspiest maksimāli visu un izmantot to visos veidos– ne tikai lavandas reibinošo smaržu. 

Raivis Ekšteins, SIA “inPass”. Raivja un viņa biznesa partneru zināmākie uzņēmumi ir SIA “inRex” un SIA “inCopy”. Kā pats Raivis reiz ir teicis, tad uzņēmējdarbībā ir visu laiku jāattīstās un jāmeklē jauni izaicinājumi. Tehnoloģiju jaunuzņēmums “inPass” ir kļuvis par Raivja un viņa biznesa partneru jauno izaicinājumu, lai sasniegtu jaunas virsotnes uzņēmējdarbībā. 

Elgars Roga, SIA “Wind Shop”. Elgars ar saviem biznesa partneriem īsā laikā ir spējis pārsteigt ar tik modīgo, hipsterīgo un pieprasīto “barberhop” jeb vīriešu bārdas un matu frizētavu. Taču tā nav ierasta un klasiska frizētava – tās klientus sagaida īpašs serviss un apkalpošanas kultūra. Bez tam “Wincut Barber Shop” ir attīstījis vairākus sociālus projektus, lai izglītotu  jaunos kungus džentlmeņu līgai. Ar to Elgars neapstājas. Viņiem ir lieli un jauni mērķi uzņēmējdarbībā.  

Pasākums notiks latviešu valodā.
Dalība bezmaksas.


Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Ruslans Meļņiks, projektu vadītājs
Liepājas biznesa inkubators
Biznesa inkubatoru departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Dārza 4/8, Liepāja, LV-3401, Latvija
Tālrunis: +371 62401092, +371 25647627
E-pasts: ruslans.melniks@liaa.gov.lv