Pasākums "Lūst vai plīst. Pieredzes stāstu vakars" (Rīgā)

Rīko Radošo industriju inkubators (Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra).

2019. gada 5.decembrī plkst.: 17.00
ierašanās no plkst.: 16.30
Radošo industriju inkubatorā
Adrese: Elizabetes iela 45/47 (4.stāvā), Rīga

Radošo industriju inkubaotes decembrī aicina apmeklēt pieredzes stāstu vakaru “Lūst vai plīst”. Pasākumā uzņēmēji dalās ar savu pieredzi dažādās neveiksmēs, no kurām ikviens varam mācīties. Katra stāsta misija ir parādīt pieredzes vērtību, iedvesmojot un iedrošinot nebaidīties attīstīt biznesa idejas un doties uz priekšu, lai tur lūst vai plīst.

Pieredzes stāstu diskusijā piedalās:
Māris Lagzdiņš filmu studijas fon Films izveidotājs. Māris ir ieguvis bakalaura grādu Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuālās komunikācijas nodaļā. Sākotnēji darbojies kā fotogrāfs un grafiskais dizaineris, vēlāk sācis strādāt ar video, kā operātors un montāžas režisors, ko nomainījis ar scenāriju rakstīšanu un režisēšanu. Pirms 3 gadiem ar vēl diviem draugiem izveidojām filmu studiju fon Films. Studija piedāvā pilna servisa vizuālā satura ražošanu, tajā skaitā: scenāriju izstrādi, režiju, producēšanu, operātorus, gaismotājus, montāžu, pēcapstrādi. No šī gada rudens “fon Films” ir uzņemti RII inkubācijas programmā.

Līva Vīgante ir zīmola Cherry Picking un Cherry Picking deco radītāja un vadītāja.Par Cherry Picking ir gaismas virteņu, mājas interjera priekšmetu, kā arī pasākumu noformējuma uzņēmums ar 9 gadu pieredzi. "Cherry Picking" ir stāsts par ķirsīti uz tortes - par iespēju ikdienišķo padarīt īpašu un radīt neaizmirstamu atmosfēru.

Ieva Kalēja, produktu dizainere “mammalampa” zīmola radītāja un radošā direktore. Ieva pasniedz produktu dizainu Latvijas Mākslas Akadēmijas Funkcionālā dizaina nodaļā. Studējot Milānā Domus Academy maģitra vadītājs bija Francesco Binfare - viens no MADE IN ITALY fenomena pamatlicējiem. Milānā iegūtās zināšanas ir pamatā zīmola “mammalampa” produktiem, kas 10 gadu garumā ir iekarojuši savu vietu uz pasaules skatuves -  līdz pat 90% no “mammalampa” produktu tiek eskoprtēti un tie iekļaujas projektos līdzās pasaules vadošajiem zīmoliem. Mammalampa produkti izceļas ar savu īpašo rokrakstu  - izmantoti tiek dabiski un pat ekstrēmi dabiski materiāli. 

Sarunas moderēs Radošo industriju inkubatora vecākā projektu vadītāja Kristiāna Kārkliņa

Programma

Dalība bezmaksas.


Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Sabīne Jermaloviča, projektu vadītāja
Radošo industriju inkubators
Biznesa inkubatoru departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Elizabetes iela 45/47, Rīga, LV-1050, Latvija
Tālrunis: +371 62401220, +371 26625910
E-pasts: sabine.jermalovica@liaa.gov.lv


Iezīmes: