Pasākums "Lūst vai plīst" (Rīgā)

Rīko Radošo industriju inkubators (Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra).

2019. gada 5. martā
Radošo industriju inkubatorā

Adrese: Elizabetes iela 45/47, Rīga

Kurš atklās rūgto, bet kurš – saldo pieredzes stāstu, Tev nebūs zināt līdz pat stāstu vakaram!

Katra stāsta misija ir parādīt pieredzes vērtību, iedvesmojot un iedrošinot nebaidīties attīstīt biznesa idejas un doties uz priekšu, lai tur lūst vai plīst.

Pieredzes stāstu diskusijā piedalās:
Indra Komarova ir modes zīmola "TALENTED" līdzdibinātāja un dizainere. Līdzās veiksmīgai darbībai modes industrijā Indra aktīvi iesaistās jauno dizaineru izglītošanas procesā — pasniedz lekcijas Latvijas Mākslas akadēmijā, kā arī līdzdarbojas modes un tekstila jomas izglītības programmu izvērtēšanas un uzlabošanas komisijā. Šogad arī eksperte Valsts Kultūrkapitāla Fonda Dizaina un Arhitektūras komisijā un Latvijas Dizaina gada balvas žūrijas locekle.

Ģirts Ozoliņš ir Erica Synths dibinātājs un vadītājs. Erica Synths kopš 2014. gada izstrādā un ražo elektroniskos mūzikas instrumentus.  

Kristaps Puķītis (Dirty Deal Audio dibinātājs, uzņēmuma vadītājs un projektu vadītājs) un Ansis Kolmanis (Dirty Deal Audio dibinātājs, mūziķis / skaņu inženieris). Dirty Deal Audio ir uzņēmums, kas ikdienā strādā ar skaņu ierakstu un apstrādes darbiem. Paralēli uzņēmējdarbībai Dirty Deal Audio veic sociāli radošu darbību, Latvijas elektroniskās (laikmetīgās) mūzikas vēstniecības funkciju; tiek organizēti tīklošanās pasākumi, nometnes un koncerti.

Programma

Pasākums notiks latviešu valodā.
Dalība bezmaksas.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Sabīne Jermaloviča, projektu vadītāja
Radošo industriju inkubators
Biznesa inkubatoru departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Elizabetes iela 45/47, Rīga, LV-1050, Latvija
Tālrunis: +371 62401220, +371 26625910
E-pasts: sabine.jermalovica@liaa.gov.lv


Iezīmes: