Pasākumu cikls “Madonas biznesa nedēļa”

Rīko Madonas biznesa inkubators (Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra).

2019. gada 8.-13. septembrī
Madonas biznesa inkubatorā

Adrese: Blaumaņa iela 3 (1. stāvs), Madona

“Madonas biznesa nedēļa” ir uz uzņēmēju auditoriju, galvenokārt, jauno un topošo, mērķēts, LIAA Madonas biznesa inkubatora, organizēts nedēļu ilgs pasākumu cikls. Pasākums tiks organizēts sadarbībā ar partneriem - Madonas novada pašvaldību un ALTUM.

Pasākuma laikā būs iespēja dzirdēt vairāk nekā 30 runātājus, kas pārstāvēs gan tikko dibinātus uzņēmumus, gan uzņēmumus, kas darbojas jau sen un to zīmoli ieguvuši plašu atpazīstamību.

Laika posmā no 8. līdz 13. septembrim Madonas biznesa inkubatorā un arī citviet novadā tiks rīkotās dažādas aktivitātes, kas ļaus gūt ieskatu nozīmīgākajās ar uzņēmējdarbību saistītajās jomās.

Katra diena būs veltīta savai tēmai – 8.09. svētdiena – “Pieredzes stāsti”, 9.09. pirmdiena – “Biznesa pieturas” (finansējuma piesaistes idejas), 10.09. otrdiena – “Ilgtspēja”, 11.09. trešdiena – “Praktiskais mārketings”, 12.09. ceturtdiena – “Eksportspēja”, 13.09. – “Madona.Bizness.Inkubators.” (Madonas biznesa inkubatora dalībnieku izstāde un tirdziņš.)

Pasākumu cikls būs arī centrālais informatīvās kampaņas elements uzrunājot potenciālos BI dalībniekus, kuri rudenī var pieteikties inkubācijas un pirmsinkubācijas atbalstam.

Programma

Pasākuma darba valoda – latviešu
Dalība bezmaksas


Pieteikšanās līdz 13. septembrim.

Kontaktinformācija:
Anete Urka, vecākā projektu vadītāja
Madonas biznesa inkubators
Biznesa inkubatoru departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 22443812
E-pasts: anete.urka@liaa.gov.lv
Inkubatori.magneticlatvia.lv