POLARIS seminārs un meistarklase "Kā piesaistīt investorus un attīstīt uzņēmējdarbības vidi Vidzemes plānošanas reģionā" (Valmierā)

Rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA).

2019. gada 25. februārī
Viesnīcas "Wolmar" zāle "Tālava"

Adrese: Tērbatas iela 16a, Valmiera

Informējam, ka POLARIS seminārs norisināsies Vidzemes inovācijas nedēļas (http://innovation.vidzeme.lv/lv/) ietvaros.

Domājot par Latvijas globālo konkurētspēju attiecībā uz ārvalstu investīciju piesaisti un Latvijas reģionu lomu uzņēmējdarbības vides attīstībā, kopā ar pašvaldību vadītājiem, nozares profesionāļiem un atbildīgajiem cilvēkiem par novadu attīstības plānošanu, seminārā diskutēsim par jautājumiem, kas ir būtiski gan ārvalstu, gan Latvijas uzņēmējiem, pieņemot lēmumus  par sava biznesa attīstīšanu un investīciju veikšanu un meklēsim risinājumus, ko pašvaldības var darīt labāk un savādāk, lai uzrunātu potenciālos uzņēmējus - investorus.

Semināra mērķis ir veicināt plānošanas reģionu sadarbību un prioritāro mērķu definēšanu ārvalstu investoru piesaistei un uzņēmējdarbības vides uzlabošanai. Kā viens no plānotajiem semināru rezultātiem ir kopīgu mārketinga aktivitāšu organizēšana, lai nodrošinātu reģionu atpazīstamību potenciālajiem investoriem. 

Semināra noslēguma daļā tiks novadīta meistarklase, kuras laikā tiks identificēti prioritārie Vidzemes plānošanas reģiona novadu sektori, uzņēmumi un noteiktas konkurētspējas priekšrocības.

Pašvaldību vadītājiem un speciālistiem tiek izsūtīti individuāli ielūgumi, aicinot piedalīties seminārā.

Programma

Pasākuma darba valoda - latviešu.
Dalība bezmaksas.

Dalībnieku personas datu apstrādes drošības noteikumi

Kontaktinformācija:
Ginta Aišpure, vecākā projektu vadītāja
Projektu attīstības nodaļa
Investīciju projektu departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039469, 28381055
E-pasts: ginta.aispure@liaa.gov.lv