Seminārs "Atbalsta iespējas uzņēmējdarbībai" (Ērgļos)

Rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra.

2017. gada 15. martā
Ērgļu saieta nams

Adrese: Rīgas iela 5, Ērgļi

LIAA Madonas biznesa inkubators aicina uz semināru topošajiem uzņēmējiem Ērgļos, kur ar savu pieredzi biznesa projektu realizēšanā dalīsies uzņēmēji, kas saņēmuši biznesa inkubatoru atbalstu, kā arī Madonas biznesa inkubatora vadītāja pastāstīs par jauno inkubatoru programmu un iespējām savas biznesa idejas attīstīšanai.

Pasākuma pirmajā daļā klātesošajiem būs iespēja attīstīt savas biznesa idejas, piedaloties iedvesmojošā seminārā “Radošā NEdarbnīca”, ko vadīs Vita Brakovska, MBA, ar vairāk kā 10 gadu pieredzi ikdienas darbā ar Latvijas radošajiem uzņēmumiem.

Semināra otrā daļa būs veltīta informācijai par jauno LIAA inkubatoru atbalsta programmu, un uzņēmēju pieredzes stāstiem par inkubatoru pakalpojumu izmantošanu. Par jaunās biznesa inkubatoru programmas atbalstu informēs Iveta Vabule, Madonas biznesa inkubatora vadītāja. Par savu pieredzi inkubatoru programmā dalīsies Līga Lieplapa, dabīgo tēju uzņēmuma “55 mārītes” īpašniece, un Maksims Fiļipovičs, ainavu arhitekts un dzīvo kārklu konstrukciju idejas autors.

Pasākuma programma

Semināra darba valoda – latviešu.
Dalība bezmaksas.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Iveta Vabule
Madonas Biznesa inkubatora vadītāja
Biznesa inkubatoru departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Blaumaņa iela 3, Madona, LV-4801,Latvija
Tālrunis: +371 62400907
E-pasts: iveta.vabule@liaa.gov.lv