Seminārs "Biznesa iespējas Francijas tirgū, izplatīšanas kanāli un sadarbības partneru atrašana"

Organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

2015. gada 6. janvārī
LIAA 2. stāva konferenču zālē

Adrese: Rīga, Pērses iela 2

Semināra mērķis ir informēt Latvijas uzņēmējus, dizainerus, dizaina preču, mēbeļu un pārtikas ražotājus, kā arī kosmētikas ražotājus un citus interesentus par biznesa iespējām Francijas tirgū.

Seminārā tiks stāstīts par Francijas tirgus īpatnībām un struktūru, vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības ķēdēm tādās nozarēs kā mājas elektroierīces, furnitūra, dizains, virtuves un mājsaimniecības piederumi, kosmētika un dārza preces. Semināra lektors Fransuā Boutet informēs semināra apmeklētājus par nozaru izstādēm, loģistiku un preces virzīšanu tirgū, kā arī sniegs padomus darbam ar izplatītājiem, aģentiem un konsultantiem.

Fransuā Boutet (François Boutet) ir Francijas konsultāciju uzņēmuma START'HOME īpašnieks un vadītājs. Uzņēmuma mērķis ir pētīt piegādātājus Francijas izplatītājiem, pētīt Francijas distribūcijas kanālus Eiropas ražotājiem un sniegt konsultācijas par uzņēmējdarbības vadību, stratēģijas formulēšanu un izstrādi. Uzņēmums strādā ar hipermārketu tīkliem, specializēto veikalu ķēdēm, dārza un mājamatniecības preču veikaliem. Viņam ir klientu loks arī no Vācijas, Zviedrijas, Šveices, Igaunijas.

Dalība bezmaksas.

Programma

Prezentācija:
Izplatīšanas kanāli Francijā

Kontaktinformācija:
Ginta Purmale, projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, +371 29197390
Fakss: +371 67039401
E-pasts: ginta.purmale@liaa.gov.lv