Seminārs "Biznesa modelēšana" Rīgā

2014. gada 17. oktobrī
Viesnīcā "Radi un draugi"

Adrese: Rīga, Mārstaļu iela 3

Biznesa vide un tehnoloģijas mainās, tāpēc vakardienas biznesa modeļi šodien vairs neder. Daži uzņēmumi spēj sevi pārveidot, bet citiem tas neizdodas. Ko sekmīgie uzņēmumi dara citādi? Kā iekļūt sekmīgo "klubiņā"? Kā labāk izmantot mūsu rīcībā esošos resursus? Kā biznesa ideju pārbaudīt bez dārgiem eksperimentiem? Šos un citus jautājumus risina Biznesa Modelēšanas metode.

Semināra mērķauditorija ir topošie uzņēmēji, kuri grasās uzsākt uzņēmējdarbību vai attīstīt jaunus projektus. Semināru aicinām apmeklēt arī uzņēmumu īpašniekus, vadītājus un/vai lielāko departamentu vadītājus, kuri atbildīgi par savu uzņēmumu virzīšanu, attīstīšanu un izmaiņām tajos.

Semināra lektori būs Dāvids Štēbelis, Kārlis Apkalns un Fioon Dobbin. Plašāka informācija par semināra lektoriem pieejama semināra programmā.

Programma

Seminārs notiks latviešu un angļu valodā.

Dalība bezmaksas.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:

Liene Kataševska
Ventspils Augsto tehnoloģiju parka Biznesa inkubators
Tālrunis: +371 63629661
E-pasts: liene.katasevska@vatp.lv

Anete Vītola, projektu vadītāja
Projektu attīstības nodaļa
Investīciju projektu departaments


Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039469
E-pasts: anete.vitola@liaa.gov.lv
 

Pasākumu organizē LIAA sadarbībā ar Ventspils Augstskolu un nodibinājumu "Ventspils Augsto tehnoloģiju parks"  projekta "Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma" ietvaros, kuru līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.