Seminārs "Digivakars: Satura mārketings" (Ogrē)

Rīko Ogres biznesa inkubators (Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra).

2019. gada 25. aprīlī
Laiks: 18:00 - 21:00
LIAA Ogres biznesa inkubatorā

Adrese: Brīvības ielā 32, Ogrē

Apmeklējot Satura mārketinga Digivakaru, Tu uzzināsi, kas ir satura mārketings, apgūsi jaunas zināšanas par saturu un komunikāciju digitālajā vidē, tendencēm, iemēģināsi roku ziņu un auditorijas definēšanā un satura mārketinga plānošanā.
Pasākums paredzētas ikvienam, kas ikdienā saskaras ar satura veidošanu – gan digitālā mārketinga esošajiem un topošajiem speciālistiem, gan uzņēmumu pārstāvjiem, gan jebkuram interesentam, kas vēlas apgūt precīza un vērtīga satura veidošanu.

Satura mārketings nav tikai tas, kā veidot saturu, bet arī stratēģisks skatiens uz to, kā Tu uzrunā savu potenciālo klientu. Vai zināji, ka nu jau katru dienu internetā tiek augšupielādēts 27 milj. mārketingam mērķēta satura, un vidēji cilvēks velta tikai 2.6 sekundes tā izvērtēšanai? Tieši tādēļ īpaši būtiska ir kvalitatīva, pārdomāta satura izveide, ņemot vērā gan būtiskākos pamatprincipus, gan aktualitātes!

Semināru vadīs Elīna Stafecka, kas ar saturu un satura mārketingu darbojas kopš 2011. gada, specializējoties sociālo mediju, PR satura un mājaslapas tekstu veidošanā, izstrādājusi efektīva satura vadlīnijas Tūrisma attīstības valsts aģentūrai, kā arī vadījusi apmācības satura veidošanā daudziem uzņēmumiem Latvijā un Baltijā. Menedžējusi arī Facebook un LinkedIn reklāmas kampaņas. Elīna ir arī Sertificēta Google reklāmu un Google Analytics speciāliste. Strādājusi Infinitum Agency, kā satura nodaļas vadītāja, vadot komandu ar vairāk kā 20 satura autoriem latviešu, krievu, angļu, lietuviešu un igauņu valodā.  Šobrīd, paralēli satura mārketinga pasniegšanai Digital Journey kursos, Elīna ir arī Printify satura vadītāja.  

Programma

Pasākuma darba valoda - latviešu.
Dalība bezmaksas.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Laura Zariņa, projektu vadītāja
Ogres biznesa inkubators
Biznesa inkubatoru departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Akmeņu iela 47, Ogre, LV-5001, Latvija
Tālrunis: +371 62400902
E-pasts: laura.zarina@liaa.gov.lv

Iezīmes: