Seminārs "E-komercija Ķīnā"

 

Rīko Latvijas Investīciju un attīstības sadarbībā ar Eiropas Savienības Mazo un vidējo uzņēmumu centru Ķīnā (EU SME Centre)

2015. gada 24. septembrī
LIAA 2. stāva konferenču zālē

Adrese: Rīga, Pērses iela 2

 Prezentācija

LIAA sadarbībā ar EU SME Centre turpina informēt Latvijas uzņēmējus par eksporta uz Ķīnu iespējām. Šoreiz semināra dalībniekiem būs iespēja dzirdēt pieredzējuša eksperta lekciju par e-komerciju Ķīnā, tostarp par tiešsaistes tirdzniecības izplatību Ķīnā, tās plusiem un mīnusiem, kā arī tikai Ķīnai raksturīgajām īpatnībām. Semināra dalībniekiem tiks sniegta informācija arī par to, kā izmantot Ķīnas tiešsaistes tirdzniecības platformas un Ķīnas speciālās tirdzniecības zonas sava produkta noieta veicināšanā Ķīnā.

Lektors Pablo Resio Grasija /Pablo Recio Gracia/ - EU SME Centre eksperts, konsultāciju uzņēmuma Eibens izpilddirektors, pirms tam – starptautiska konsultāciju uzņēmuma Gold Millennium Group Pekinas biroja direktors. Viņam ir vairāk nekā 8 gadu pieredze, konsultējot uzņēmumus par pārtikas produktu un dzērienu, kosmētikas, modes un tekstila nozarēm Ķīnā. Šajā laikā viņš ir organizējis Eiropā ražotu produktu mārketinga kampaņas Ķīnā, Eiropas ražotāju biznesa vizītes Ķīnā, kā arī specializētus industriju seminārus par Ķīnas tirgu.

Aicinām piedalīties Latvijas pārtikas produktu un dzērienu, kosmētikas, tekstila un tekstila izstrādājumu ražotājus, radošo industriju un dizaina kompānijas, kas jau eksportē vai plāno uzsākt eksportu uz Ķīnu, LIAA organizētā nacionālā stenda starptautiskajā izstādē "FHC China 2015" dalībniekus, kā arī citus interesentus.

Apzinoties faktu, ka ieiešana Ķīnas tirgū ir grūts un sarežģīts ceļš, LIAA dod iespēju Latvijas uzņēmumiem individuāli tikties ar semināra lektoru, Ķīnas tirgus ekspertu Pablo Resio Grasiju, lai pārrunātu un novērtētu uzņēmuma produkcijas noieta potenciālu Ķīnas tirgū, kā arī lai pārrunātu jautājumus, kas saistīti ar eksporta darījumu veikšanu Ķīnā, t.sk., intelektuālā īpašuma aizsardzības jautājumu.

Individuālās konsultācijas notiks 25. septembrī. Vienas konsultācijas ilgums: 20-45 minūtes (atkarībā no uzņēmumu skaita, kas pieteiksies šīm konsultācijām).

Individuālās konsultācijas tiks nodrošinātas līdz 20 uzņēmumiem. Dalībnieku atlasi veiks LIAA. Uzņēmumi tiks atlasīti, vadoties pēc pieteikuma formā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši iepriekš noteiktiem atlases kritērijiem. Atlases kritēriji pieejami šeit.

Seminārs un individuālās konsultācijas ar ekspertu notiks angļu valodā.

Dalība bezmaksas.

Programma

Kontaktinformācija:
Ilze Mičule, projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, +371 26104095
Fakss: +371 67039401
E-pasts: ilze.micule@liaa.gov.lv