Seminārs "Gudrie audumi un tekstila inovācijas biznesā, modē un dizainā" (Rīgā)

Rīko LIAA Radošo industriju inkubators sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmija.

2019. gada 3. jūnijā, plkst. 18:30
Latvijas Mākslas akadēmijas jaunajā korpusā (K2)

Kalpaka bulvāris 13, Rīgā

LMA Modes mākslas katedra sadarbībā ar LIAA Radošo industriju inkubatoru piedāvā pirmo pasākumu no lekciju cikla “gudrie audumi”. Pasākuma ietvaros vieslektores Dr Varvara Guļajeva (Igaunija) un Viktorija Diak (Lietuva) stāstīs par savu darbību un pieredzi gudro tekstilu pētniecības un ieviešanas jomā.

Dr Varvara Guļajeva ir māksliniece un pētniece, strādā Igaunijas Mākslas akadēmijā. Ir strādājusi kā rezidējošā pētniece IAMAS (Ogaki, Japan),  LJMU (Liverpool, UK), Interface Cultures in the Linz University of Art and Design, Blekinge Institute of Technology (Karlshamn, Sweden). Kā māksliniece viņa darbojas kopā ar Mar Canet mākslinieku tandēmā Varvara & Mar. Viņu darbos māksla satiek tehnoloģijas un tehnoloģiju konceptus. Viņu darbi regulāri tiek izstādīti kopš 2009. gada MAD (New York), FACT (Liverpool), Santa Monica (Barcelona), Barbican (London), Onassis (Athens), Ars Electronica museum (Linz), ZKM (Karlsruhe) un citur.

Vairāk informācijas www.var-mar.info

Viktorija Diak ir no Viļņas Mākslas akadēmijas, Phd. doktorante un pētniece, pēta ilgtspējas nepieciešamību modes biznesā un darbojas 3D tekstila drukas jomā. Darbojusies 15. ArchInTex darbnīcā CenTexBel Ģentē, Beļģijā, un Aalto Universitātē, “Shapeshifting” darbnīcā un izstādē  AUT University Auckland, New Zealand, Active Textile konferences darbnīcā “Building with Bioplastics”.

Programma

Pasākums notiks angļu valodā.
Dalība bezmaksas.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Sabīne Jermaloviča, projektu vadītāja
Radošo industriju inkubators
Biznesa inkubatoru departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Elizabetes iela 45/47, Rīga, LV-1050, Latvija
Tālrunis: +371 62401220, +371 26625910
E-pasts: sabine.jermalovica@liaa.gov.lv


Iezīmes: