Seminārs "Inovācijas un radošums biznesam" (Bauskā)

Rīko Bauskas biznesa inkubators (Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra).

2017. gada 24. oktobrī
LIAA Bauskas biznesa inkubatora telpās
Adrese: Katoļu iela 3, 2.stāvs, Bauska

Pētījumi rāda, ka nākotne ir uzņēmumiem, kuri nemitīgi mainās, uzmin patērētāju vēlmes, piedāvājot jaunus produktus. Bet biežāk uzņēmumi netālredzīgi piedāvā produktus, kuri jau ir tirgū pietiekamā daudzumā, iesaistoties nemitīgā un nevajadzīgā konkurencē.

Šajā seminārā apskatīsim, kā ar to cīnīties, kā attīstīt radošumu individuāli un komandā, kā arī apskatīsim un trenēsimies pielietot kreativitāti dažādās biznesa sfērās.

Lektors:
Jānis Roze - Biznesa psihologs ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi dažādu lekciju, semināru un treniņu vadīšanā un uzņēmumu konsultēšanā. Vada daudzpusīgas lekcijas un seminārus: Ilgtspējīga organizācijas stratēģija; Personāla novērtēšana un motivācija; Integratīvā kreatīvā līderība; Komandas izveide un vadība; Organizācijas kultūras pārveide; Klientu piesaiste un attiecību uzturēšana; Kreativitātes un inovāciju veicināšana un ieviešana organizācijā; Starpkultūru komunikācija u.c.

Strādājis ar neskaitāmiem uzņēmumiem un iestādēm: Bucher-Schörling, LatRosTrans, Pricewaterhouse Coopers, LUKOIL, Euroscript Baltic, CityNet, Latvenergo, Avalon Hotel, Jelgavas pilsētas dome, Ogres novada pašvaldība un Latvijas bobsleja izlases komanda.

Programma

Pasākuma darba valoda - latviešu.
Dalība bezmaksas.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Laila Glaudāne, projektu vadītāja
Bauskas biznesa inkubators
Biznesa inkubatoru departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Katoļu iela 3, Bauska, LV-3901, Latvija
Tālrunis: +371 28335537
E-pasts: laila.glaudane@liaa.gov.lv