Seminārs "Kā iegūt finansējumu no privātiem finanšu investoriem un kā tiem prezentēt savus biznesa projektus"

Apmācību semināru organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar bezpeļņas starptautiskā biznesa atbalsta organizāciju Seed Forum International.

2015. gada 2. oktobrī no pulksten 9.00-17.00
LIAA konferenču zālē
Adrese: Rīga, Pērses iela 2, 2. stāvs

"Seed Forum Latvia International" mācību seminārs ir domāts strauji augošiem uzņēmumiem ar pārrobežu attīstības perspektīvām, kas meklē finanšu investorus savu izaugsmes plānu straujai realizācijai un nodrošināšanai. Seed Forum seminārs dos padziļinātu izpratni par finanšu investīciju piesaistes procesu un mehānismiem, par finanšu investoriem un prasībām uzņēmumiem, kuros tiek ieguldīts privātais kapitāls, par uzņēmumu izaugsmes stratēģiju, vērtības noteikšanas mehānismiem un uzņēmumu pārdošanu.

Seed Forum seminārs ir ļoti intensīva uzņēmumu apmācības programma, kuras ietvaros pieredzējuši pasniedzēji, riska kapitālisti no Skandināvijas un Latvijas uzņēmumu vadītāji sniegs atbildes uz tādiem jautājumiem: 

  • Kāds ir labums un riski no privātajiem finanšu investoriem
  • Kā atrast privātos finanšu investorus un kā tiem prezentēt savu uzņēmumu vai biznesa ideju
  • Ko meklē finanšu investori un kādi ir uzņēmuma vērtības pieauguma galvenie faktori;
  • Kā pareizi veidot uzņēmuma izaugsmes finanšu stratēģiju
  • No kā sastāv investīciju process (etapi un dokumentācija)
  • No kā uzmanīties sarunās ar potenciālo finanšu investoru
  • Kā nepārdot uzņēmumu pārāk lēti

Mācību semināra ietvaros uzņēmumi ne tikai noklausīsies teorētisko lekciju kursu, bet arī piedalīsies intensīvā individuālo treniņu programmā, kuras ietvaros tiek sagatavota un apgūta praktiskā uzņēmuma un tā biznesa plāna prezentācija.

Pamatojoties uz semināra darba rezultātiem, uzņēmumi tiks atlasīti dalībai Seed Forum starptautiskajās investīciju konferencēs, gan Latvijā, gan citās valstīs, kurās uzņēmumiem tiks dota iespēja prezentēt savus investīciju projektus starptautiskajai riska kapitāla investoru sabiedrībai – rika kapitāla investīciju fondiem, privātiem finanšu investoriem un biznesa eņģeļiem.

Viens no Seed Forum ekspertiem, Seed Forum Centrālās un Austrumeiropas nodaļas vadītājs, bijušais "Trigon Holdings" fondu menedžeris Latvijā, uzņēmējs Gints Vīns: "Šādu koncentrētu mācību kursu par riska kapitāla piesaistes metodēm un iespējām nepasniedz nevienā biznesa skolā pasaulē. Tā ir ekskluzīva, uz personīgās pieredzes un pēdējo gadu finanšu industrijas riska kapitāla nozares attīstības tendencēm balstīta apmācību programma, ko izveidojusi starptautiskā biznesa atbalsta organizācija Seed Forum International, kas Latvijā darbojas jau vairākus gadus. Es rekomendēju šos seminārus ne tikai jauniem un strauji augošiem tehnoloģiju uzņēmumiem, bet arī uzņēmumiem jebkurā nozarē, kas aug, attīstās un varbūt tieši pašlaik attīsta savas pārrobežu ekspansijas programmas, jo semināros uzņēmējiem tiek iemācīts ne tikai tas, kā funkcionē starptautiskie investīciju tirgi un finanšu piesaistes mehānismi, bet arī citu valstu un reģionu biznesa ētika un uzņēmējdarbības specifika. Investīciju konferencēs, ko Seed Forums organizē 25 valstīs, uzņēmumiem tiek dota iespēja ne tikai prezentēt investīciju iespējas investoriem, bet arī radīti apstākļi uzņēmumu produktu un pakalpojumu izplatīšanai konkrētajā valstī, partneru atrašanai un sadarbības uzsākšanai".

Semināru organizē Seed Forum International ciešā sadarbībā ar Latvijas partneru organizācijām. Visi uzņēmumi un komandas, kas piedalīsies seminārā, tiks izvērtētas un no tām tiks izvēlētas labākās tālākai biznesa projekta prezentēšanai Seed Forum Investoru konferencē Latvijā un citās valstīs Eiropā, Āzijā vai ASV.  Seed Forum Investoru konference notiks š.g. 15. oktobrī Rīgā.

Semināra darba valoda – angļu.

Pieteikšanās dalībai "Seed Forum" mājas lapā www.seedforum.org/register/company

Kontaktinformācija:

Elīna Fomina
Nodibinājums "Seed Forum Latvia"
Tālrunis: +371 29420055
E-pasts: elina.fomina@gmail.com