Seminārs "Kā iemācīties veiksmīgi pārdot digitālajā laikmetā" (Jēkabpils)

Rīko Jēkabpils biznesa inkubators (LIAA)

2018. gada 19. janvārī
Jēkabpils biznesa inkubators

Adrese: Brīvības iela 116, Jēkabpils

Seminārs par to, kā veiksmīgi veidot uzņēmuma tēlu digitālajā vidē, kā pārdot informētiem un neredzamiem klientiem, kā veiksmīgāk pārnest uzņēmumu labo praksi uz jauniem pārdošanas veidiem, kā efektīvi pielietot digitālos komunikācijas kanālus klientu attiecību veidošanā.

Semināru vadīs: Katerīna Čerņavska
Katerīna ir Organizācijas attīstības centra "Spring Valley" konsultante un pasniedzēja. Viņas galvenā specializācija ir stratēģiskā plānošana, organizācijas darbības efektivizācija, attālinātā komandas vadīšana, digitālā pārdošana un eksporta attīstība.

Ieguvusi maģistra grādu komunikācijas zinātnē Latvijas Universitātē, Stockholm School of Economics Executive MBA grādu un profesionālo izglītību starptautiskajā uzņēmējdarbībā, pārdošanas akadēmijā, Zviedrijā. Katerīna ir strādājusi tādos uzņēmumos kā Lattelecom, Microsoft Latvia, DHL Finland, Somijā, Bank & Butik Materiel AB, Zviedrijā un Apple, Īrijā.

Katerīna ir vadījusi mācību un konsultāciju projektus valsts iestādēs - Valsts ieņēmumu dienestā, Latvijas Universitātē Centrālā statistikas pārvaldē, un uzņēmumos - Lattelecom, A/s Sadales tīkls, Rīgas Dzirnavnieks, Dores Fabrika, Janssen un citos.

Programma

Semināra darba valoda - latviešu.
Dalība bezmaksas.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Zigrīda Mikāne
Jēkabpils biznesa inkubatora vecākā projektu vadītāja
Biznesa inkubatoru departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Brīvības iela 116, Jēkabpils, LV-5202 ,Latvija
Tālrunis: +371 26303279
E-pasts: zigrida.mikane@liaa.gov.lv