Seminārs "Kas ir sociālā uzņēmējdarbība?" (Madonā)

Rīko LIAA Madonas biznesa inkubators sadarbībā ar Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociāciju un Britu padomi Latvijā.

2017. gada 24. oktobrī
Madonas biznesa inkubatorā

Adrese: Blaumaņa iela 3, Madona

Semināra mērķis ir iepazīstināt plašāku sabiedrību ar sociālās uzņēmējdarbības konceptu, dzirdēt tās piemērus un kopīgi diskutēt par sociālās uzņēmējdarbības attīstības iespējām Madonas reģionā.

Seminārā par sociālo uzņēmējdarbību un atbalsta iespējām Latvijā informēs Madara Ūlande, Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas direktore. Ar savu praktisko pieredzi dalīsies sociālās uzņēmējdarbības idejas “BlindArt” attīstītājs Andrs Hermanis (www.blindart.lv). Par Altum koordinēto atbalstu sociālās uzņēmējdarbības idejām pastāstīs Olita Untāla (Altum). Pēc informatīvās daļas aicināsim viesus iesaistīties diskusijā par sociālās uzņēmējdarbības potenciālu un nākotni Madonā.

Uz semināru tiek aicināts ikviens interesents, kurš vēlas uzzināt par to, kas ir sociālā uzņēmējdarbība, kuram jau ir sociāla projekta ideja vai kurš plāno ieviest sociālās uzņēmējdarbības elementus savā biznesā. Aicināti visi biedrību un nodibinājumu pārstāvji, kuri plāno pieteikties Labklājības ministrijas un ALTUM programmai “Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai”.

Programma

Semināra darba valoda - latviešu
Dalība bezmaksas.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Liena Hačatrjana, projektu vadītāja
Madonas biznesa inkubators
Biznesa inkubatoru departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 62400907
E-pasts: liena.hacatrjana@liaa.gov.lv