Seminārs "Mūzikas digitālās izplatīšanas platformas un to izmantošanas priekšrocības"

 

Rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar "Latvijas Mūzikas attīstības biedrību/ Latvijas Mūzikas eksports"

2016. gada 31. martā
LIAA 2. stāva konferenču zālē

Adrese: Rīga, Pērses iela 2

Semināra ietvaros diskusijas veidā tiks apspriests, kas ir mūzikas digitālās izplatīšanas platformas, kādēļ mūziķiem būtu nepieciešams izplatīt savu mūziku digitāli, kā arī kādi ir mūzikas digitālo servisu izmantošanas plusi un mīnusi. Semināra laikā apmeklētāji tiks iepazīstināti ar Austrumeiropas pieredzi digitālā mārketinga izmantošanā un patērētāju ieguvumiem no tā.

Sarunu ar mūzikas digitālās izplatīšanas platformas "The Orchard" Austrumeiropas klientu un mārketinga menedžeri Oļu Moldavskuju vadīs "LaIPA" Starptautisko datu apstrādes speciālists Raitis Zgirskis.

"Arī Latvijā ir ienākuši lielie digitālās mūzikas servisi, bet tajos joprojām ir salīdzinoši maz Latvijā radītās mūzikas. Tieši tāpēc ir svarīgi organizēt šādus izglītojoša rakstura seminārus, kas veicinātu izpratni par mūzikas digitālo izplatīšanas platformu sniegtajām iespējām un kopumā veicinātu mūsu industrijas attīstību," saka "Latvijas Mūzikas attīstības biedrība/Latvijas Mūzikas eksports” izpilddirektore Agnese Cimuška.

Lektori:
Oļa Moldavskuja, mūzikas digitālās izplatīšanas platformas "The Orchard" Austrumeiropas klientu un mārketinga menedžere

Moderators:
Raitis Zgirskis, "LaIPA" Starptautisko datu apstrādes speciālists

Semināra darba valoda – angļu.
Dalība bezmaksas.

Programma

Kontaktinformācija:
Anete Ezerkalne, projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, +371 26425284
Fakss: +371 67039401
E-pasts: anete.ezerkalne@liaa.gov.lv