Divu dienu seminārs "Tehnoloģiju komercializēšanas veicināšana"

2014. gada 16. un 17. oktobrī
Viesnīcā "Radi un draugi"

Adrese: Rīga, Mārstaļu iela 3

Lai veicinātu zinātnisko izstrādņu attīstību, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Ventspils Augstskolu un Ventspils Augsto tehnoloģiju parku rīko bezmaksas divu dienu tehnoloģiju komercializēšanas veicināšanas semināru.

Pasākuma mērķis ir iepazīstināt ar izgudrojumu un tehnoloģiju projektu attīstīšanu, komercializācijas piedāvājumu sagatavošanu, kā arī sniegt zināšanas par tehnoloģiskajām biznesa idejām, finansējuma piesaistes procesiem un komandas veidošanas nozīmi.

Pasākuma mērķauditorija ir tehnoloģiju un izgudrojumu autori, zinātnisko institūciju pārstāvji, uzņēmumos strādājošie pētniecības un attīstības darbinieki, individuālie izgudrotāji, kam ir savas tehnoloģisku projektu idejas ar komercializācijas potenciālu, un tehnoloģiju pārneses kontaktpunktu darbinieki.

Semināra teorētiskajā daļā dalībnieki tiks iepazīstināti ar izgudrojumu komercializācijas nozīmi un veidiem, saņemot vispusīgu informāciju, kā labāk un efektīvāk komercializēt savu izgudrojumu. Semināra praktisko nodarbību laikā dalībnieki izvērtēs sava izgudrojuma komercializācijas iespējas, sagatavos komercializācijas priekšlikuma prezentāciju un tehnoloģijas profilu.

Semināru vadīs  Fionn Dobbin – Rīgas Ekonomikas augstskolas pasniedzējs un Radošo uzņēmējdarbības nozaru programmas direktors. Strādājis ar tādiem uzņēmumiem un organizācijām kā, piemēram, DDB/Rīga, MOOZ/Rīga, ZNAK/Rīga, Britu padome/Rīga, Rīgas dome, CIRC/Wiesbaden, OSKO&DEICHMANN/Berlin u.c.

Pasākums notiks angļu valodā.

Dalība bezmaksas.

Semināra programma (angļu valodā) pieejama šeit.

Pieteikšanās slēgta!

Dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc dalībnieku atlase notiks, pamatojoties uz pieteikumu anketās sniegto informāciju.

Kontaktinformācija:

Nataļja Jarohnoviča
Ventspils Augstskola
Tālrunis: +371 26838344
E-pasts: natalja.jarohnovica@venta.lv

Anete Vītola, projektu vadītāja
Projektu attīstības nodaļa
Investīciju projektu departaments


Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039469
E-pasts: anete.vitola@liaa.gov.lv

Pasākums tiek organizēts LIAA realizētā projekta "Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma" ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.