Seminārs "Tiesiskās aizsardzības process un maksātnespēja" (Valmierā)

Rīko Valmieras biznesa inkubators (Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra).

2019. gada 13. augustā, plkst. 13.45 – 17.00
Valmieras biznesa inkubatorā

Adrese: Purva iela 12a, A korpusa 2. stāvā

Pasākums plānots divās daļās:

  1. Pirmā daļa: Maksātnespējas kontroles dienesta seminārs par tiesiskās aizsardzības procesu un maksātnespēju. No 2008. gada līdz 2018. gadam statistika liecina, ka tiesiskās aizsardzības process, ārpustiesas tiesiskās aizsardzības process tiek izmantots maz un tā iemesla dēļ, ka problēmas tiek sāktas kārtot novēloti, ir daudz neizdevušos procesu – kas pārgājis maksātnespējā, tāpēc ir būtiski informēt uzņēmējus par iespēju nenonākt maksātnespējas procesā.
  2. Otrā daļa: Ekonomikas ministrijas saruna ar uzņēmējiem, kas piedzīvojuši restrukturizāciju un/vai maksātnespēju, vai bijuši ļoti tuvu šim procesam

Programma

Pasākums notiks latviešu valodā.
Dalība bezmaksas.

Valmieras biznesa inkubatora pakalpojumi pieejami uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem 21 pašvaldībā, tostarp Valmierā, kā arī Mazsalacas, Rūjienas, Naukšēnu, Valkas, Apes, Alūksnes, Burtnieku, Strenču, Smiltenes, Gulbenes, Jaunpiebalgas, Raunas, Beverīnas, Priekuļu, Kocēnu, Pārgaujas, Līgatnes, Cēsu, Vecpiebalgas un Amatas novadā. Jaunu pieteikumu pieņemšana tuvākajai uzņemšanai pirmsinkubācijas un inkubācijas atbalstam no 02.09. līdz 20.09.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Laura Krūmiņa-Zvaigzne, vecākā projektu vadītāja
Valmieras biznesa inkubators
Biznesa inkubatoru departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Purva iela 12a, Valmiera, LV-4201, Latvija
Mob. tālr.:+371 26431140
E-pasts: laura.krumina-zvaigzne@liaa.gov.lv


Iezīmes: