Seminārs "Viesmīlības nozīme apkalpošanā un komunikācijā” (Ventspilī)

Rīko LIAA Ventspils Biznesa inkubators (LIAA).

2018. gada 29. oktobrī plkst. 13:00
Ventspils Biznesa inkubatorā
Adrese: Ventspils Augsto tehnoloģiju parks 1, C ieeja

Semināra mērķis ir informēt biznesa inkubatora klientus, jaunos uzņēmējus un citus interesentus par viesmīlības ietekmi uz klientu sajūtām un lēmumu pieņemšanu. Seminārā sniegs informāciju par viesmīlības nepieciešamību un ievērošanu, lai iegūtu teicamus apkalpošanas un pozitīvus klientu komunikācijas rezultātus, kas ir veiksmīga uzņēmuma darbības pamatā.

Tā nebūs vienkārša lekcija, bet gan enerģijas lādiņš, kas sapurina, iesaista, izglīto un iedvesmo gan darbam, gan ikdienai. Apmācības pavadīs dzīves piemēri un dažādas aktivitātes.

Semināru vadīs tūrisma un viesmīlības eksperts, “Centurion Hospitality” vadītājs un dibinātājs Didzis Grāvītis, kurš ar tūrismu un viesmīlību ir saistīts jau vairāk nekā 12 gadus. Savu pieredzi guvis nozares izzināšanas ceļojumos ārvalstīs un strādājot ar “Radisson BLU” un “The Leading Hotels of the World”  pieczvaigžņu viesnīcās. Kopš “Centurion Hospitality”  dibināšanas, Didzis ir apmācījis vairāk nekā 2000 viesnīcu, restorānu, bāru un kafejnīcu darbiniekus.

Programma

Darba valoda - latviešu
Dalība - bezmaksas

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Eva Fībiga, projektu vadītāja
Ventspils biznesa inkubators
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Ventspils Augsto tehnoloģiju parks 1, Ventspils, LV-3602, Latvija
Tālrunis: +371 62400906, +371 26248076
E-pasts: eva.fibiga@liaa.gov.lv