Seminārs “Vispārīgo datu aizsardzības regulu uzņēmējdarbībā” (Valmierā)

Rīko LIAA Valmieras biznesa inkubators sadarbībā ar informāciju tehnoloģiju uzņēmumu “Squalio” un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļu.

2018. gada 26. janvārī
Valmieras Biznesa inkubatorā 

Adrese: Purva iela 12a, Valmiera

Fizisku personu dati ir definēti ļoti plaši. Principā tie ir visi dati, kas attiecas uz identificētu vai identificējamu fizisku personu. Ja uzņēmumam ir klientu datubāze, atsauksmju vai ieteikumu anketas, e-pasti, bildes, novērošanas kameru video, klientu lojalitātes programmu dati, CV, u.tml. dati, tad uz uzņēmu tiek attiecināta jaunā regula.

Sods par regulas neievērošanu ir bargs - līdz 20 milj. EUR vai 4% no uzņēmuma gada apgrozījuma. Ja uzņēmums ir starptautisks, tad sods attiecas uz visas grupas apgrozījumu. Zināmai daļai uzņēmumu šāds naudas sods uzņēmējdarbībai var arī pielikt punktu.

“Vispārīgā datu aizsardzības regula skars teju ikvienu Latvijas un Eiropas iedzīvotāju. Ļoti apsveicami, ka privātais sektors rūpējas par sabiedrības informēšanu un piedāvā dažādas vadlīnijas, kas palīdzēs operatīvi sagatavoties gaidāmajai regulai,” uzsver Tieslietu ministrijas valsts sekretārs Raivis Kronbergs.

Semināra laikā interesenti varēs uzzināt, kā sagatavoties jaunajai regulai, kam jāpievērš uzmanība un kā veiksmīgi regulu īstenot. Seminārs notiek sadarbībā ar informāciju tehnoloģiju uzņēmumu “Squalio” un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļu.

Programma

Pasākuma darba valoda - latviešu.
Dalība bezmaksas.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Laura Zvaigzne, projektu vadītāja
Valmieras Biznesa inkubators
Biznesa inkubatoru departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Purva iela 12a, Valmiera, LV-4201, Latvija
Tālrunis: +371 26431140
E-pasts: laura.zvaigzne@liaa.gov.lv