Sociālās uzņēmējdarbības diena Jūrmalā

Rīko Jūrmalas biznesa inkubators (Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra).

2018. gada 31. janvārī pulksten 10.00–15.00
Jūrmalas Kultūras centrā
Adrese: Jomas iela 35, Jūrmala

Kas ir sociālā uzņēmējdarbība? Kā sociālie uzņēmumi darbojas praksē? Kāds atbalsts pieejams un kā sadarboties ar pašvaldībām?

Aicinām uzņēmējus, uzņēmējdarbības ideju autorus, organizāciju un pašvaldību pārstāvjus izzināt šobrīd tik aktuālo uzņēmējdarbības virzienu, diskutēt ar ekspertiem un sociālajiem uzņēmējiem, kā arī iepazīties ar atbalsta iespējām!

Dienas pirmajā daļā Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas vadītāja Madara Ūlande iepazīstinās ar sociālās uzņēmējdarbības konceptu, jaunpieņemto likumu un finansiālo atbalstu. Madara Makare (HOPP trīsriteņi cilvēkiem ar kustību traucējumiem) un Mārcis Zanerips (HOPEN labdarības veikalu tīkls) dalīsies ar sociālās uzņēmējdarbības pieredzes stāstiem, savukārt Rīgas pilsētas domes Labklājības departamenta vadītājs Juris Osis pastāstīs par pieredzi pašvaldībā. Jūrmalas un tuvējo reģionu uzņēmēji un ideju autori varēs uzzināt vairāk par iespējām iesaistīties LIAA Jūrmalas biznesa inkubatorā no tā vadītāja Riharda Zariņa. Pēc prezentācijām notiks atvērtā paneļdiskusija, kur ikviens aicināts uzdot interesējošos jautājumus kā uzņēmējiem, tā organizāciju pārstāviem.

Pasākuma otrajā daļā - NEdarbnīcā kopā ar Vitu Brakovsku dalībnieki definēs saskares punktus starp sociālajiem uzņēmējiem, ideju autroriem un pašvaldībām, kā arī meklēs risinājumus iesaistīto pušu izaicinājumiem, lai veidotu jēgpilnu, veiksmīgu sadarbību arī turpmāk.

Pasākuma programma

Dalība pasākumā ir bezmaksas.
Pasākums Facebook šeit.

Kontaktinformācija:
Santa Paegle, projektu vadītāja
Jūrmalas biznesa inkubators
Biznesa inkubatoru departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Dubultu prospekts 4, Jūrmala, LV-2015
Tālrunis: +371 62401097
E-pasts: santa.paegle@liaa.gov.lv