Starptautiskā biznesa kontaktbirža "Baltic Business Arena 2014" Tallinā, Igaunijā

2014. gada 27. novembrī
Tallinā, Igaunijā

Jau ceturto gadu uzņēmēji tiek aicināti piedalīties starptautiskajā kontaktbiržā "Baltic Business Arena 2014", kas š.g. 27. novembrī norisināsies Tallinā, Igaunijā.

Baltijas jūras reģions, kas ir unikāls gan tā ģeogrāfiskā stāvokļa, gan attīstītās infrastruktūras dēļ, sniedz lielisku iespēju veidot plašu un ilgtermiņa sadarbību praktiski visos ģeogrāfiskajos virzienos. "Baltic Business Arena 2014" ir daļa no "Baltic Business Forum", kas ir unikāla iespēja tikties un veidot kontaktus ar Baltijas jūras reģiona lēmumu pieņēmējiem gan publiskajā, gan privātajā sektorā.

Vairāk informācijas par pasākumu šeit.

Pagājušajā gadā forums bija plaši apmeklēts, savukārt kontaktbirža pulcēja 78 dalībniekus no Igaunijas, Somijas, Latvijas, Lietuvas, Polijas, Krievijas, un Zviedrijas. Šogad kontaktbiržas pamattēma ir sadarbība ilgtspējīgas attīstības nodrošināšanai, tāpēc tajā īpaši aicināti piedalīties interesenti, kas darbojas videi draudzīgo tehnoloģiju, atjaunojamās enerģijas, ilgtspējīgas būvniecības, kā arī dzīvības zinātņu nozarēs. Kontaktbiržas dalībniekiem tiek piedāvāta iespēja laikus rezervēt individuālās tikšanās ar dažādu nozaru pārstāvjiem. Vienlaikus paplašinot kontaktu loku un apmainoties ar idejām, "Baltic Business Arena" ir lieliska iespēja sastapt esošos un potenciālos sadarbības partnerus, kā arī veidot jaunus sadarbības projektus.

Kontaktbiržas tēmas (nozares):

  • atjaunojamā enerģija;
  • ekoloģiskās un videi draudzīgās tehnoloģijas;
  • ilgtspējīga celtniecība;
  • dzīvības zinātnes;
  • informācijas un komunikācijas tehnoloģijas;
  • pārtikas tehnoloģijas;
  • radošās nozares.

Dalība kontaktbiržā ir bezmaksas.

Pasākuma darba valoda – angļu.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:

Simona Lucatniece, Eiropas Biznesa atbalsta tīkla Latvijā vecākā speciāliste
Biznesa informācijas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšānas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039430, +371 26303302
Fakss: +371 67039401
E-pasts: simona.lucatniece@liaa.gov.lv