Starptautiskais tehnoloģiju attīstības un komercializācijas pasākums "8th Commercialization Reactor"

2014. gada 28. martā
"Swedbank" galvenās ēkas konferenču zālē
Adrese: Rīga, Balasta dambis 1a, 2. stāvs
&
2014. gada 29. martā
Spīķeros

Adrese: Rīga, Maskavas iela 12/1

Jau astoto reizi sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) Rīgā tiek rīkots starptautiskais divu dienu tehnoloģiju attīstības un komercializācijas pasākums "Commercialization Reactor" (Komercializācijas reaktors).

Komercializācijas reaktora mērķis ir veicināt tehnoloģisko izstrādņu komercializācijas uzsākšanu Latvijā. Projekta ietvaros radīti jau vairāk nekā 30 uzņēmumi, kuri noslēguši līgumus par riska kapitāla un privāto investīciju piesaisti vairāk nekā 3 miljonu eiro apmērā.

Dalībai projektā aicinām pieteikties Latvijas uzņēmējus, uzņēmējdarbības attīstītājus, projektu vadītājus, pēdējo kursu komercdarbības un MBA studentus, kā arī tos, kas sapņo un vēlas kļūt par uzņēmējiem augsto tehnoloģiju nozarē un kas būtu ieinteresēti veidot sadarbību ar tehnoloģiju turētājiem, uz šo zinātnisko izstrādņu bāzes dibinot jaunus uzņēmumus Latvijā.

Zinātnieku izstrādātās tehnoloģijas ir nozīmīgas Latvijas uzņēmējiem un veicina produktu izstrādi ar augstu pievienoto vērtību. Tās balstītas uz zinātnisko izcilību un gaida biznesa entuziasmu. Šī ir iespēja veidot tehnoloģiski piesātinātus uzņēmumus ar starptautisku izaugsmes potenciālu.

Komercializācijas reaktora laikā izveidoto uzņēmumu komandām būs iespēja saņemt bezmaksas palīdzību no tehnoloģiju, pārdošanas un mārketinga ekspertiem. Kopā ar mentoriem notiks mērķtiecīga uzņēmuma komandas apmācība, ekspertīze un riska kapitāla piesaiste.

Pasākuma pirmajā dienā, 28. martā, būs iespēja detalizēti iepazīties ar 12 zinātniskām izstrādēm no Rīgas, Maskavas, Novosibirskas, Astanas, Erevānas, Tallinas, Ņižņijnovgorodas, kā arī iepazīties ar komercializācijas reaktora darbības principiem un piesaistītajiem ekspertiem. Savukārt 29. martā dalībnieki veidos komandas, no kurām katra kopīgi izstrādās zinātniskas idejas komercializāciju un prezentēs to investoriem.

Pasākums notiks angļu un krievu valodā.

Dalība pasākumā bez maksas.

Pasākuma programma un reģistrācija "Commercialization Reactor" mājas lapā www.commercializationreactor.com