Tīklošanās seminārs – eksporta meistarklase

2014. gada 18. septembrī pulksten 18.00
Viesnīcas Hotel Bergs stikla zālē

Adrese: Rīga, Berga Bazārs, Elizabetes iela 83/85

Aicinām biznesa ideju autorus un jaunos uzņēmējus piedalīties tīklošanās seminārā – eksporta meistarklase! Pasākumā būs iespēja neformālā gaisotnē apspriest biznesa uzsācējiem aktuālus jautājumus, satikt citus cilvēkus, kas attīsta savu biznesa ideju un apspriest to ar pieredzi ieguvušiem uzņēmējiem. Šī semināra tematiskā vadlīnija būs eksports un tā uzsākšana.

Par savu pieredzi eksportā stāstīs Sergejs Sorokins no informācijas tehnoloģiju uzņēmuma SIA "Zabbix". Uzņēmums dibināts 2005. gadā un tā galvenais uzņēmuma darbības virziens ir informācijas tīklu un lietojumprogrammu uzraudzības sistēmas izstrāde. Programma lietotājiem pieejama bez maksas. Uzņēmuma eksporta portfeli veido saistītie pakalpojumi – tehniskais atbalsts, konsultācijas, apmācības, ieviešanas risinājumi un integrācija citās sistēmās.Uzņēmums eksportē šobrīd uz vairāk kā 20 pasaules valstīm.

Tīklošanās ir būtiska aktivitāte uzņēmējdarbības uzsācējiem, jo tā palīdz kļūt atpazīstamiem, iegūt kontaktus un veidot uzticību. Tāpēc semināra otrā daļa noritēs neformālā gaisotnē un atvēlēta jaunu kontaktu/ sadarbības partneru iegūšanai un aktuālu jautājumu apspriešanai.

Dalība bezmaksas.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Anete Vītola, projektu vadītāja
Projektu attīstības nodaļa
Investīciju projektu departaments


Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039469, +371 26229989
E-pasts: anete.vitola@liaa.gov.lv
 

Pasākumu organizē LIAA projekta "Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma" ietvaros, kuru līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.